Ak máte dobrú korporáciu tak vždy, ak nie, tak teraz :)


Keď som nastupovala do mojej súčasnej roboty netušila som, aký v nej bude dress code a čo všetko korporácia povolí. Týždeň pred nástupom som si povedala, že idem byť ,,odtrhnutá z reťaze" a každý necht som si namalovala inou farbou. Malo to byť akési memento s tým, že potom už budem nosiť len nude a červené laky. Vec sa má tak, že ,,moja" korporácia je podľa mňa tá najlepšia korporácia a osobne si myslím, že keby som zrovna aj došla s modrými vlasmi bolo by to každému jedno. Ba čo viac, v pondelok by som za modré vlasy dostala podľa mňa ešte aj high five (máme Blue Mondays). 
No, a aj napriek tomu, že je to každému jedno túto dovolenku som si zase urobila takú revoltu a dala som si nechty na preskačku. UUUU drsné :) Ja viem :)


Na dovolenkovú revoltu som si vybrala dva krásne neónové laky z Dermacolu - 22 Neon Tropez a 23 Neon Mai Tai. Doteraz netuším, ktorý sa mi páči viac a celú dovolenku som prechádzala štádiami - ten zelený! Nie, ten ružový! Vieš čo, predsa len ten zelený :) Takže neviem, oba sú podľa mňa absolútne fenomenálne, krásne, neónové, sýte a dokonale letné. Fakt ma už dlho neoslovili takto žiadne laky a som z nich úplne nadšená. Po dlhej dobe som si povedala, že si viem predstaviť, že by som len tieto dva nosila celé leto, pretože sú proste top krásne.

  
Maximálne spokojná som bola aj s výdržou aj keď lakovaniu predchádzala tvrdá drezúra a príprava. Zábal, manikúra, 2x podklad, 2x farebný lak a 3x top coat. Ale viete čo? Po dvoch týždňoch v Turecku som odchádzala s dvoma olúpanými nechtami a 8 pomaly odrastajúcimi. A to som sa celé dni máčala ako malý delfín. A nechty na nohách mám stále tip top! 

Za 1,5€ sú tieto laky deal leta. Fakt si choďte nejaký pozrieť (alebo dva nech revoltujete ako ja:) a užite si farebnú dovolenku alebo farebný týždeň :)

A čo vy a výstrelky? Tiež ste urobili niečo ,,šialené" kým ste nastúpili do roboty (ideálne viac šialené ako moje farebné nechty :) Ako to máte vo vašej robote alebo škole? Môžete mať hocijaké nechty?


Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
r-i-a n-a
AUTHOR
1. júla 2016, 7:31 delete

Uuuu, zeleno-ružové nechty sú skvelý dovolenkový výstrelok :-) Ja si dovolím rôzne farebné nechty, v lete kľudne aj neónky. Mám to šťastie, že na podobnom nikto nebazíruje. Samozrejme sa držím v rámci slušnosti a extra výstrelky si nechám prípadne na piatok a víkendy :-) Od Dermacolu mám doma 3 ružové neónky a môžem potvrdiť, že sú skvelé :-)

Reply
avatar
martha
AUTHOR
1. júla 2016, 9:43 delete

osobne moc laky od dermacolu nemusím. neviem, podla mňa slabo kryjú. objavila som však laky od Juli Rosse - gel laky a s tými som ozaj spokojná. dve vrstvy jedna nadlaku a rýchlo schnú. a majú krásne pastelové odtiene. Neony majú tiež v ponuke.

Reply
avatar
1. júla 2016, 14:33 delete

Letné bláznivé neónové farby sú na leto úplne najlepšie :)
Rada ich nosím práve v tomto období, aj na blogu mám akurát úžasnú ružovú neónku od China Glaze :)

Reply
avatar
Simushka
AUTHOR
1. júla 2016, 20:02 delete

tyhle laky od Dermacolu úplně miluju! Zrovna mám na rukách v odstínu Neon Love a na nohách Neon pink :)
Simushka in Bubblegum

Reply
avatar
1. júla 2016, 21:35 delete

Tá značka mi vôbec nič nehovorí, takže ďakujem za nový tip a idem mrknúť :)

Reply
avatar
1. júla 2016, 21:35 delete

Ale to sa človek potom o to viac teší, keď si ich lakuje :) že ,,revolta" :)

Reply
avatar
1. júla 2016, 21:36 delete

jeeej Neon Love nepoznám,ale Neon Pink je krásna :)!

Reply
avatar
Peggie
AUTHOR
2. júla 2016, 11:38 delete

Neon Tropez je boží barva!!

My June 2016

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
2. júla 2016, 14:13 delete

A aky si robis zabal? Lebo to je teda fakt výdrž tak dlho mat nalakovane nechty ;)

Reply
avatar
2. júla 2016, 17:31 delete

Najprv si ostriham alebo zapilnikujem nechty podľa potreby. Potom Bambucke maslo zmiešam s citrónom a olivovým olejom nanesiem v hrubej vrstve večer na ruky, tie zabalim do bavlnenych ponožiek a na tie dam este potom mikrotenove sacky - to urobím v sobotu večer a spim so zabalom do rana. Rano dam dole umyjem ruky a uz nanášam podklad atd. Je to otravne ale účinne :)

Reply
avatar