Frais Monde Coconat & White Musk


Kto ešte z môjho blogu nevyčítal, že som kokosový nadšenec nech si dá negatívne high five. Som, fakt najväčší. Zbožňujem všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko kokosové a kokos mi nevadí v žiadnej chuti. Či už je to umelý kokos, sladký kokos, pravý kokos proste každý kokos u mňa vedie (a potom ešte inak aj každá kapustnica, ale o tom inokedy :) Neviem sa dočkať leta, kedy prídu kokosové krémy, kokosové líčka a hlavne kokosové voňavky. Kedysi dávno Avon robil jednu, už si bohužiaľ nepamätám jej názov a to bola najsamkrajšia kokosová vôňa. Ako to už býva so všetkým dobrým jasné, že sa už nevyrába, ale nevadí, mám doma dve náhrady. Jedna je The Library of Fragrance, super lacná záležitosť a prekrásna vôňa a teraz sa k nej pridala (ba priam ju predčila) Frais Monde. 


Ak ste kokoso maniaci tak musíte spoznať Frais Monde Coconat&White Musk. Frais Monde je značka pochádzajúca z južného talianska, ktorá má veľký sortiment kozmetiky, ktorá je postavená na prírodnom základe a na vode zo sírnej termálnej vody.


Čo sa týka vôní majú na výber toaletky a oleje a my si toto leto povieme o oboch. Začnem touto kokosovou parádou, pretože tá si moje srdce ukradla už dávno. Voňavka ma pomerne fádne balenie, tak si ju len hoďte do kabelky, navoňajte sa a hoďte ju naspať. Balenie ospravedlňujem cenou voňavky okolo 12€, tak toho veľa nevymyslíte, ak chcete mať ešte aj dobrú vôňu. A tá teda je! Je to tá najsladšia kokosová vôňa, ktorá vám pripomenie vaše najkrajšie letné zážitky. 
Vôňa je veľmi sladká a na začiatku vonia ako vanilkovo/kokosový koláčik. Postupne sa potom vytráca do čistého kokosu. Ja tú vôňu zbožňujem a zbožňovať ju budú všetci kokosový fanatici. 

Pre mňa je kokos symbolom leta a táto vôňa je pre mňa tá pravá v čase od 1.6-31.8. Potom si ju odložím a bude sa na ňu tešiť zase o rok :) Na http://www.parfemy-elnino.sk/ majú desiatky Frais Monde vôní a keď si budete čítať ich názvy zaujme vás podľa mňa najmenej 10. Držím palce pri výbere a dlho neotáľajte, všimla som si, že idú pomerne rýchlo.

A čo vy a kokos? Aký máte vzťah? Máte radi kokosové vône?


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
22. júla 2016, 10:13 delete

Ja milujem vôňu kokosu :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
22. júla 2016, 18:13 delete

Kokosovú vôňu milujem, ale nie dlhodobo. Jedlo, nápoje, telové mlieka, opaľovacie krémy, tam všade je to okey. Ale akonáhle by som ho mala mať miesto parfému, bolo by mi z neho zle. Čo je škoda, lebo máločo vystihuje leto lepšie ako práve kokos.

Reply
avatar
22. júla 2016, 19:55 delete

Fakt? Tak to by ma dobre mrzelo keby som nemala rada kokos v takejto forme :/ ale su aj horšie veci :)

Reply
avatar