Rosalinda amor!


Posledné dni sú pre mňa úplne mega ale mega hektické a to si nechcem predstaviť, aké budú nasledujúce tri týždne. Z dôvodu absolútneho nedostatku času si všímam, že moje líčenie sa obmedzilo na tri základné líčenia, v ktorých je jediná zmena rúž alebo lesk, ktorý použijem. Nakoľko šetrím čas kde sa dá, všimla som si, že v podstate siaham po jednej paletke, jednom make-upe, jedných tieňoch a jednej linke. Poznáte to, u niektorých výrobkoch viete, že je to stávka na istotu a keď ste v strese alebo máte málo času siahnete po tom overenom. No a u mňa je tá jedna overená paletka momentálne Freedom Paletka v odtieni Stunning Rose.


Prvý z dôvodov prečo som začala siahať po tejto paletke bolo, že bola malá. Keď som bola ráno v zhone nechcelo sa mi baštrngovať s veľkými paletami a bolo mi neskutočne pohodlné len zobrať jednu malú paletku, ktorá jednoducho ukrývala všetko, čo som potrebovala.Okrem šikovnej paletky mi vyhovoval aj pohodlný aplikátor s ktorým ide nanášanie jedna radosť a jediné čo potrebujem je jeden štetec s ktorým dám dokopy všetky farby.

Poďme ešte k samotnej paletke :) Paletka ukrýva šesť krásnych tieňov z ktorých si vyskladáte líčenie na každý deň. Prvé 4 z prava (v paletke) sú super ak chcete len nude líčenie s linkou, alebo aj bez linky len pekné, jemné prirodzené denné líčenie. S 5 a 6 si viete urobiť pekné bronzové líčenie, ktoré vyzerá úžasne na leto. Posledný je rozkasňovač, ktorý buď môžete naniesť pod obočie, do vnútorného kútika oka alebo kľudne aj na lícne kosti. 

Kuk aké sú pekné:Mne sedí veľmi dobre pigmentácia tieňov ako aj výdrž. Maľujem sa s nimi posledné dni denne a nemám im fakt čo vytknúť. Za cenu do 5€ je to pre mňa super deal a maximálna spokojnosť. České baby paletku zoženú v Teta drogérii my v SR si musíme vystačiť so stránkou http://www.freedommakeup.cz/, kde je inak teraz doprava nad nejakú hodnotu (tuším 11€) zdarma. 

A čo vy? Akým farbám ste podľahli toto leto? Užívate si leto?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
26. júla 2016, 8:13 delete

Paletka vyzerá veľmi zaujímavo a pekne, ale cez leto ja tiene nepoužívam, len večer keď niekam idem :) a čo máš také hektické obdobie ? Treba spomaliť lebo sa ti to odrazí na zdraví :-/

Reply
avatar
26. júla 2016, 19:48 delete

Ani Nehovor, dnes som uz bola u dvoch lekárov :/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
27. júla 2016, 13:40 delete

Fúha tak to je už moc :(

Reply
avatar