Aj Dermacol má kamoša do sprchy! A ešte akého voňavého :)


Nie je tajomstvo, že som fanúšikom telových mliek do sprchy. Sú podľa mňa pohodlné a za pár sekúnd vyriešia niečo, čo trvá aj minútu (uvedomujem si, ako to znie, ale verím, že nie som jediná, pre koho je niekedy minúta krémovania sa ako večnosť). A keď som videla, že Dermacol má poopaľovacie telové mlieko do sprchy, vedela som, že musí byť v mojej dovolenkovej taške. Aj keby mal môj kufor vážiť viac, toto tam proste nemohlo chýbať.

Za mňa to bola láska na prvý ňuch – mlieko vonia krásne vanilkovo/karamelovo (veľmi príjemne sladučko) a najradšej by ste ho zjedli. Obal je rovnaký ako u všetkých Dermacol sprchových gélov akurát s tým rozdielom, že má hnedú farbu, ktorú majú všetky slnečné výrobky. 


Spočiatku som mala pred mliekom trochu rešpekt, pretože som si nebola úplne istá, či mi vie telové mlieko do sprchy úplne nahradiť poopaľovák. Prvé osprchovanie odstránilo prvotné pochybnosti pretože telové mlieko je fakt husté, povedala by som, že najhustejšie zo všetkých telových mliek do sprchy na trhu (ako fanúšik tohto produktu si dovolím napísať, že mám väčšinu odskúšanúJ). Prvé dni som používala telové mlieko len na nohy (predsa len 38 stupňov, ostré turecké slnko a moja biela pokožka) a postupne som ho začala používať na celé telo. Ak sa nespálite a potrebujete pokožku len hydratovať a premastiť je to úplne dostatočný ekvivalent. Mlieko totiž okrem iného obsahuje extrakt z uhorky, ktoré uľavuje a upokojuje pokožku.Za cenu pod 4 € je to super spoločník či už na dovolenku alebo na sprchovanie po dni na kúpalisku alebo hocikde na slniečku. Krásne vonia, skvelo hydratuje a ušetrí vám trochu času.

A čo vy a poopaľováky? Dávate si ich či ich ignorujete? Ktorý máte najradšej?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Nikol
AUTHOR
6. augusta 2016, 11:24 delete

Taky mám toto tělové mléko, souhlasím, je naprosto úžasné! :)
MY COZY CORNER

Reply
avatar