Kozia línia sa zväčšuje


Keď sa povie Ziaja vždy mi napadne Kozia rada. Bol to prvý rad, ktorý som od Ziaje vyskúšala a doteraz si pamätám, ako som mala ten pleťový krém v rukách a bála som sa ho použiť. To, že je niečo z kozy môjmu vtedajšiemu 19 ročnému ja neprišlo úplne lákavé, ale zvedavosť našťastie vyhrala a tak sa mi stala Ziaja neskutočne srdcu blízka. Teraz už koziu líniu pozná podľa mňa skoro každý a za tie roky sa stala súčasťou nejednej kúpeľne. 

Súčasťou mojej kúpeľne sú momentálne 4 kozie výrobky a už sa teším, kedy ich prenesiem z provizórnej kúpeľne do mojej novej, nablýskanej :) A ešte tam aj budú ladiť!


Šampón a kondicionér som používala najmä v septembri a až teraz som došla na to, že ste ich na blogu vlastne ešte nevideli. Kozia línia na vlasy je určená pre suché vlasy, ktoré potrebujú viac hydratácie. Šampón obsahuje kreatín a kozí proteín, ktorý obnovuje zničenú štruktúru vlasov. Šampón má až prekvapivo výraznú vôňu (čistá vôňa kozej línie) a redšiu konzistenciu. Pení veľmi dobre, ale na moje dlhé vlasy ho spotrebujem vcelku veľa, pretože tým, že je riedky mám pocit, akoby sa mi rozlial do vlasov a nemám ho dosť. 

Rovnako peknú ale podľa mňa menej výraznú vôňu má kondicionér. Ten má klasickú hustejšiu konzistenciu a ja ho nechávam vo vlasoch pôsobiť 5 minút. Vlasy po umytí krásne voňajú a sú dobre rozčesateľné. 
Za mňa dobré drogérkové duo a ak vám vonia kozia línia určite by vám nemalo chýbať :)


Veľmi ma potešilo, keď som si všimla, že Ziaja začala robiť koziu aj čistiacu pleťovku. Kozia línia je podľa mňa najvoňavejšia a tú čistú vôňu priam zbožňujem. Rovno vám ale napíšem, že ju bohužiaľ nebudete cítiť všade. 
Dvojfázový očný odličovač síce obsahuje mliečne proteíny ale je neparfumovaný, takže tam kozie mlieko príliš neucítite. Mne sa používa vcelku ťažko pretože obe zložky sú biele a tak nevidím, kedy je poriadne pretrepaný a kedy som dosiahla ideálnej konzistencie na odlíčenie. Rovnaký problém mám aj na vatovom tampóniku, kde vidím len bielu tekutinu a nevidím, či tam mám dosť toho odličovacieho oleja. Tak mám tendenciu veľmi často produkt pridávať a po dvoch týždňoch mám v podstate už len trochu naspodu. Keď si namiešate dobrý pomer oleja a vodnej časti tak odličuje pekne a neštípe. Ja sa nabudúce radšej vrátim k hydratačnej modrej verzii, ktorá sa mi míňala určite pomalšie. 

Čo ma však potešilo podstatne viac je Kozie Mlieko a Toner 2v1.Ja by som to nazvala len čistiace mlieko ale chápem, že na marketingové účely znie asi lákavejšie aj pridanie toneru. Ten toner tam chápem tak, že vďaka nemu je mliečko redšie. Mlieko vonia úžasne ako ostatné výrobky z kozej línie a odličuje eňo ňuňo! Ja si ho nanesiem do končekov prstov a vmasírujem do pokožky. Následne zotriem navlhčeným uteráčikom a voilá som odlíčená! Mlieko vôbec neštípe, pokožku dokonca zjemní a veľmi pekne hydratuje. 

Aj keď sa mi zdá, že Ziaju vidím v obchodoch čoraz viac a viac, ak ste náhodou z oblasti na ktorú sa pozabudlo tak máte stále možnosť nakúpiť v ich oficiálnom eshope http://www.dobrakozmetika.sk/

A čo vy? Už ste objavili čaro Ziaje? Pochváľte sa, čo máte doma? Alebo je niečo, čo by ste chceli?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
15. novembra 2016, 7:52 delete

Mne značka sadla, mám od nich plno výrobkov, a kozia línia ma veľmi dobrú vôňu. Šampón krásne pení a vlasy zjemňuje. :)

www.rebelliouslily.blogspot.sk

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
15. novembra 2016, 21:48 delete

Ja sa priznám, že z Kozej línie som ešte nič neskúšala. Mne je od Ziaje najbližšia pleťovka Manuka Tree, mám veľmi rada aj sprchové produkty, napríklad pomarančovú líniu :)

Reply
avatar
15. novembra 2016, 22:31 delete

Nieeee Zuzi to musis! Fakt :) ideálne zacat s malou maskou alebo telový maslom :)

Reply
avatar
16. novembra 2016, 14:30 delete

Súhlas :) ale ze úplný :)

Reply
avatar