Moje obľúbené seriály (momentálne)

Zbožňujem seriály! Seriály sú pre mňa jedna z najlepších foriem relaxu, pretože sa vďaka nim dostanem mysľou niekde úplne inde a zabudnem na to, že vo vedľajšej miestnosti mám vďaka rozbúranej kúpeľni 2cm prachu, alebo že ma v pondelok čaká odovzdanie nejakej analýzy. Moje seriálové kritéria sú vcelku jednoduché - seriál by mal byť vtipný alebo romantický a nemala by som mať po skončení zlú náladu. Do týchto kritérii ich našťastie spadá niekoľko, takže mám cez týždeň celkom o zábavu postarané :)

Nakoľko ubehli hádam už aj dva roky od môjho posledného seriálového príspevku tak som si povedala, že je na čase pripraviť nový. Sú v ňom len aktuálne seriály, ktoré teraz pozerám a ktoré stále idú :) Tak, poďme na to :)

Jane The Virgin


Aj keď seriály nejdú zoradené podľa obľúbenosti tento je jednoznačne môj NAJ! Jane The Virgin pozerám už tretí rok a stále ho nijaký iný nepredčil. Je to paródia na telenovely (aj keď je to v podstate americká telenovela) o žene, ktorá je panna a bola omylom umelo oplodnená. Naozaj výborná komédia pri ktorej si určite vyprázdnite hlavu. 

Vampire Diaries


Miestami mám pocit, že Vampire diaries pozerám len zo zotrvačnosti, ale klamala by som, keby som povedala, že ma nebaví. Posledná séria sa zase úplne zamotala a som zvedavá, či sa na konci Elena vráti alebo nie. Tento seriál asi predstavovať nejdem, chodil hádam ešte keď som bola na strednej J

Devious Maids
Devious Maids prednedávnom označil nejaký časopis za seriál, ktorý nie je až taký známy ako by mal byť. Úplne súhlasím! Je to krimi seriál o 5 latino upratovačkách, ktoré sa vždy nejakým spôsobom zamotajú do nejakej vraždy a potom ju vyšetrujú. Je to veľmi podobné seriálu Zúfalé manželky, len možno viac vtipné a zaujímavejšie prostredie. 

The CrownThe Crown je úplná novinka a priznám sa, že som videla ešte len dva diely. Ale rovnako vám rovno napíšem, že vyzerá super zaujímavo a určite stojí za pozretie. Seriál je o živote kráľovny Alžbety – obdobie keď sa dostala na trón. Je zaujímavé pozerať sa na ňu z úplne iného pohľadu ako ju poznáme teraz (starú kráľovnú). V seriály ju vidíme ako mladú, veselú energickú ženu, ktorá je čerstvo vydatá a má malé deti. Ale potom! Potom sa to celé zvrtne J No veď si to pozrite J

Pretty Little LiarsSeriál, ktorý so mnou tiež žije roky a bohužiaľ už končí je Pretty Little Liars. Tento seriál pozerám len keď je doma manžel, pretože je podľa mňa mierne lakací a to fakt nemusím. Myslím si, že pre 95% z vás na ňom nič strašidelné nie je, ale mne stačí naozaj málo J Tu asi tiež netreba písať obsah, za tie roky sa tak zamotal, že vlastne ani neviem akoby som ho zhrnula J Asi len, že 5 dievčat niekto roky vydiera a neštíti sa pri tom vraždiť J

Black-ish

Juuuj toto si musíte pozrieť! Black-ish je o bohatej černošskej rodine, v ktorej otec rodiny odsudzuje, ako žijú, pretože si myslí, že peniaze z nich urobili belochov. Najvtipnejšie na tom je, že otec si tento životný štandard užíva asi najviac a je teda najväčší pokrytec. Má to len 20 minút, takže za vyskúšanie to fakt stojí J

Modern Family
Modern Family som začala pozerať večer pred štátnicami v stave najväčšej zúfalosti. Úplne si pamätám ako ma ten seriál vytrhol z letargie a robí to vlastne dodnes. Je neskutočne vtipný, príjemný a aj po rokoch má čím prekvapiť. Asi chcete vedieť o čom je, že? Je o jednej obrovskej rodine, kde je toľko protikladov, až je to vtipné. Nájdete tam starého muža s mladou hispánkou, homosexuálny pár a jednu ,,klasickú rodinu“, ktorá možna najdivnejšia zo všetkých. 

2Broke Girls
2Broke Girls mám asi najmenej rada z tohto celého výberu. Nie je to zlý seriál, priam naopak J len ostatné sú jednoducho lepšie J Je to seriál o dvoch babách, ktoré sa predierajú životom, pričom jedna je skrachovaná milionárka a jedna dievčina ,,bitá“ životom z Brooklynu J

Brooklyn 9-9


Kým 2Broke Girls sú podľa mňa slabším seriálom, seriál, ktorý fakt stojí za to je Brooklyn 9-9. Tiež podľa mňa jeden z menej objavených a k tomu aká škoda! Seriál je o Brooklynských policajtoch, na ktorých by ste často vedeli použiť nejaký policajný vtip. Partia rôznorodých policajtov s unikátnym šéfom oddelenia vám určite spravia super večer, pri ktorom si veľmi dobre oddýchnete J

Teen WolfŽe pozerám roky Teen Wolf sa divím sama sebe a že to pozerá so mnou môj manžel (ktorý ho má podľa mňa dokonca radšej ako ja) sa divím ešte viac. Dielo MTV, ale ku podivu fakt fajn. Posledná séria, ktorá teraz začala sa už trochu začína opakovať - vždy dôjde nejaká divná príšera, ktorá ide všetkých vyzabíjať a celú sériu riešime prečo, začo, načo :) ale posledná séria začala ,,zmiznutím" hlavnej postavy a tým získala moju pozornosť. Tento seriál je fakt blbosť, ale z nejakého dôvodu vcelku pútavá :)

Big Bang Theory


Big Bang Theory je jedna z ďalších ,,zotrvačností". Nie že by som seriál nemala rada, len sa mi do neho celkom často nechce pretože je to jediný seriál ku ktorému potrebujem titulky. Vedecké výrazy moja slovná zásoba fakt neobsahuje :) Vysvetľovať o čom je seriál asi naozaj nemusím a keď ho pozeráte asi viete, že niekedy je lepší a inokedy horší :)

Suits


Posledný seriál, ktorý pozerám okrem reality shows je Suits. Páči sa mi právnické prostredie ako aj postavy, ktoré tam hrajú. Je to inak asi jediný seriál, kde neznášam hlavnú postavu (Mike Ross), pretože je neskutočne umrnčaná a zbytočne morálna.


Keeping up with the Kardashians


A poďme na dva absolútne vymívače mozgu :) Reality shows! Moje dve obľúbené sú Keeping Up With The Kardashians, kde jednoznačne zbožňujem Kourtney! A potom Americas Next Top Model. Tá bohužiaľ už skončila a ďalšia ževraj nebude, a tak som presedlala na Austrálsku sestru. Začínam odzadu od desiatej série a tá je fakt dobrá, takže pravdepodobne sa pustím aj do ďalších.

Australia Next Top ModelDúfam, že nie som jediná seriálová maniačka a aj pozeráte nejaký, ktorý mi tu chýba tak prosím píšte :) Samé to určite poznáte, že seriálov nie je nikdy dosť :)

Tak, akú sú tie vaše? Aj niektoré z mojich? Ktoré?
Previous
Next Post »

23 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
25. novembra 2016, 17:03 delete

Vidím, že máme celkom podobný vkus, nielen čo sa týka kozmetiky :D okrem vampire diaries, to bol asi jediný seriál, čo som nedopozerala, niekedy okolo 3tej série som to zabalila :D tak na základe toho, čo tu vidím, odporúčam ešte The 100, a možno aj How to get away with murder :) oba ma totálne dostali, aj keď sú pritiahnuté za vlasy :D

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
25. novembra 2016, 17:23 delete

Upíří deníky jsem sledovala, když běžely u nás na nově, bohužel je pak přestaly dávat a já je přestala sledovat, pak když začaly zase už jsem se ztrácela a od začátku do toho jít nechci.:) Krásky jsou nejlepší, jedu už po 3 od začátku a zase si to celé připomínám:D. Teorii sleduji občas se ségrou v televizi a Amerika hledá topomodelku bylo super, o té australské verzi nevím.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
gomi stories
AUTHOR
25. novembra 2016, 17:41 delete

Zboznujem Jane the Virgin, rovnako aj Deviozs Maids, ale tie uz skoncili ); velmi odporucam Younger (;

Reply
avatar
Katerina
AUTHOR
25. novembra 2016, 19:13 delete

PLL mám taky moc ráda! :) A za sebe můžu doporučit seriál New Girl :).
BeautyOfLife blog

Reply
avatar
25. novembra 2016, 21:29 delete

Z tvých tipů znám a sleduju jen tři seriály, takže děkuju moc za další tipy! Teď na zimu se budou hodit :)

Another Dominika

Reply
avatar
25. novembra 2016, 22:25 delete

Některé jsem už viděla, ale na zbytek se určitě juknu! Můj nejoblíbenější je The Arrow a The Sons of Anarchy BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
26. novembra 2016, 16:51 delete

To su take tie akčnejšie :)

Reply
avatar
26. novembra 2016, 16:52 delete

New girl som kedysi pozerala a ani neviem prečo ale prestala som :/ ale rozmýšľam ze sa k seriálu zase vrátim :)

Reply
avatar
26. novembra 2016, 16:53 delete

Nieeeeeeeee to som vôbec nevedela! Ja som s túžbou cakala na ďalšiu sériu ://///

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
26. novembra 2016, 18:09 delete

to fakt uz devious maids skoncilo? :( nieeee

Reply
avatar
26. novembra 2016, 19:07 delete

Som to pre istotu aj googlila a veru je to pravda 😱😱😱

Reply
avatar
26. novembra 2016, 20:20 delete

Urcite si pozri aj tu austrálsku verziu podla mna stojí fskt za to :)

Reply
avatar
26. novembra 2016, 20:21 delete

The 100 mi nic nehovorí to ide googlit a how to get away mam na zozname tak ho idem vytiahnuť von a vyskúšať :) dakujem za tipy!

Reply
avatar
Dominika
AUTHOR
26. novembra 2016, 23:02 delete

Najviac milujem Gossip Girl alebo the 100. Seriál the Crown je pre mňa zaujímavou novinkou určite sa na neho pozriem. :)

www.thefashiontwiins.blogspot.sk

Reply
avatar
gomi stories
AUTHOR
26. novembra 2016, 23:07 delete

Ja viem, a hlavne s takym koncom );

Reply
avatar
Dendy
AUTHOR
27. novembra 2016, 10:26 delete

Skvělé tipy na seriály. Já momentálně dokoukala celé řady Křižovatek života, jelikož jsem nemocná a člověku se nic nechce.

Velká vánoční soutěž | Lifestyle and beauty

Reply
avatar
Charmedka
AUTHOR
27. novembra 2016, 21:15 delete

Upíří deníky a Prolhané krásky taky sleduji, ale už se těším, až skončí, je to zbytečně natahované. 2 socky jsou parádní a baví mě i Teorie.
Beauty of pink / Knižní regál

Reply
avatar
Minau
AUTHOR
27. novembra 2016, 22:57 delete

Musím říct, že máme stejný vkus na seriály! Až na pár výjimek, které neznám, koukám na úplně samé seriály..:)

Reply
avatar
28. novembra 2016, 10:29 delete

Pozri a daj potom vediet ako sa páčil :)

Reply
avatar
28. novembra 2016, 10:29 delete

Tak to verím! Ja ked som chorá tiez pozerám to co je najprístupnejšie :)

Reply
avatar
28. novembra 2016, 10:30 delete

Jj presne presne :) niekdy je lepsie skončiť skôr ako to naťahovať do nekonečna :)

Reply
avatar