Cartier La Panthére


Po roku vysielania signálov vesmíru, že Cartier La Panthére by mala byť moja ďalšia voňavka je konečne u mňa doma :) Nevyslyšal to vesmír, ale mamina, ktorá to odo mňa počula asi bazilionkrát. Verte mi, keď niečo chcem je jednoduchšie kúpiť to,ako počúvať to dokolečka :) A nakoľko boli sviatky išlo to vlastne ruka v ruke :) Ak ste o nej ešte nepočuli tak čítajte ďalej, možno ju začnete vysielať vesmíru aj vy :) A ak ste o nej počuli čo na ňu hovoríte? Môže byť?


La Panthère je voňavka, ktorá na náš trh prišla niekedy koncom roka 2014. Parfém sa mal stať symbolom značky Cartiér, ktorá na samotný flakón dala ich povestného pantera. Parfém má byť symbolom slobody a má reprezentovať nezávislé a rebelujúce ženy :) Samotná vôňa je podľa mňa skôr veľmi ženská a elegantná, než napríklad rebelujúce Opium. Zloženie je pomerne ovocné - jahoda, sušené ovocie, bergamot, rebarbora, aníz, ruža, ylang-ylang, kvet pomarančovníka, hruška, gardénia, pačuli, koža, pižmo, mach. Aj napriek tomu je vôňa na ovoňanie podľa mňa sladká, púdrová a až potom prerážajúca ovocie. Je to jedna z mála ,,celoročiek". Nie je ťažká, je výrazná ale príjemná a postupom času sa cez deň zjemňuje a preráža tá ovocná časť.


Parfém má prekrásny obal, ktorý určite poteší nejednú poličku. Je pomerne ťažký, takže nepoteší kabelku :) ale ja si ho cez deň rada raz prestreknem nech je vôňa výraznejšia. Ak ste ho ešte nevoňali určite tak urobte, za ovoňanie naozaj nič nedáte. 

A čo vy a Cartier? Chceli by ste ich ikonický Love náramok? Alebo radšej klinec? Či by stačil parfém? Alebo vás táto značka vôbec neláka?
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
Hevi
AUTHOR
4. januára 2017, 2:47 delete

Ten flakónek je božský :-)

Reply
avatar
4. januára 2017, 12:48 delete

Ten jelen by se mi líbil ve stříbrné barvičce :)

Reply
avatar
4. januára 2017, 12:56 delete

Tento parfémik som mala v lete pred 2 rokmi a mám na ňu naozaj krásne letné spomienky. Odvtedy som si ju chcela kúpiť opäť, ale doteraz mám zásobu iných (darčeky a pod.). Snáď toto leto sa k nej opäť dostanem, lebo je to moja srdcová záležitosť ;)

Reply
avatar
4. januára 2017, 18:05 delete

Ani sa nedivím je vazne krásny :)

Reply
avatar
4. januára 2017, 18:06 delete

:) možno aj bol uz si ani nepamätám :)

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
4. januára 2017, 19:01 delete

La Panthere je u mna spolu s modrou Feerie EDP totalny TOP medzi parfemami! Milujem tuto vonu!!!

Reply
avatar
4. januára 2017, 21:43 delete

Modra Feerie je úžasná! Bože ako mi mohla vypadnúť! Dakujem za pripomenutie :)

Reply
avatar
Sova
AUTHOR
6. januára 2017, 10:22 delete

I když si přečtu všechno, co parfém obsahuje, nikdy si tu vůni nedokážu představit a musím běžem do parfumérky, abych zjistila, jak to opravdu voní... Takže jsi mi teď vsadila brouka do hlavy. :D

Reply
avatar
7. januára 2017, 12:04 delete

Urcite odporúčam ísť ovoňať :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
8. januára 2017, 13:59 delete

Mně osobně tato značka láká, ale co bych chtěla nevím, zatím jsem se ji moc nezabývala:)

Somethingbykate

Reply
avatar
23. marca 2017, 14:06 delete

Mne sa hrozne páči ten flakón a kvôli nemu som ju svojho času chcela. Ovoňanie za mňa ale bola taká menšia šoková terapia, mne to vyslovene smrdelo jak parfém pre 70ročnú babku :D
Ale to bolo pred časom a odvtedy sa mi môj voňavý vkus trošku zmenil, takže asi by som si mala pričuchnúť opäť ;)

Reply
avatar