Eurová záležitosť


Keď som si asi pred pol rokom objednala tento lak na nechty priznám sa, že som ho neplánovala recenzovať. Síce som ho odfotila (pre stav núdze), ale neprišiel mi zaujímavý = hodný recenzie. Značka Moyra mi nič nehovorila a dôvod, prečo som si ho kupovala bol, že stál euro a potrebovala som priesvitný podkladový lak. Keď som ho začala používať začala som rozmýšľať či by som ho predsa len nemala zrecenzovať, lebo bol fakt dobrý a keď sa mi minulý týždeň ukázala Moyra ako sponzorovaná reklama na Instagrame povedala som si, že by pre vás predsa len mohol byť zaujímavý :)


To, že je Moyra nejaká značka som fakt vôbec netušila a až tá reklama ma prinútila aby som sa pozrela lepšie na to, aký lak vlastne používam. Podľa internetu je Moyra vcelku veľká značka, ktorá ponúka neskutočne široký sortiment výrobkov na nechtovú starostlivosť za výborné ceny. Ak máte radi pečiatky, nálepky, rôzne efektové laky odporúčam pogoogliť si ju a určite si prídete na svoje. Ja sa o nechty síce starám, ale nie je to nič čo by ma napĺňalo a bavilo, takže ostanem pri lakoch :) Lak, ktorý som si kúpila a dnes vám recenzujem je klasický podkladový lak určený na spevnenie nechtov s 5 vitamínmi. Objednávala som ho z notina pri nejakej väčšej objednávke a za cenu okolo eura som si povedala, že vyskúšam. A výsledok je fakt fajn. Farebný lak s ním drží veľmi pekne 5-6 dní, nehrčkavie sa ani nerobí žiadne pásiky. 

Ak si aj vy budete nabudúce robiť nejakú väčšiu objednávku odporúčam prihodiť :) Myslím, že budete len a len spokojné :)

A čo vy a nechty? Baví vás nechtová starostlivosť? Skúšate aj nejaké nechtové experimenty? Aké? Alebo máte gélové nechty?


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
17. februára 2017, 11:15 delete

O této značce slyším také poprvé, nevypadá to vůbec marně :) také na ni kouknu, až budu objednávat z notina :)

eLblog

Reply
avatar
17. februára 2017, 13:27 delete

Vôbec som o tejto značke nepočula, ale lak vyzerá zaujímavo. Ja mám momentálne spevňovač od Essence, ale už mi končí, takže sa musím poobzerať po niečom inom.
World of Nicol | Narodeninová GIVEAWAY

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. februára 2017, 18:04 delete

Wonderful! <3 :)))...thanks for this post and and thanks for this awesome inspiration! :)) :D....best wishes from schenna südtirol ( http://www.blumenhotel.it )Natascha ;)

Reply
avatar
20. februára 2017, 11:09 delete

určite prišupni k nejakej objednávke :)

Reply
avatar
20. februára 2017, 11:10 delete

essence je aj u mňa vždy klasika :)

Reply
avatar
ASTRID
AUTHOR
22. februára 2017, 10:44 delete

Okamžité a spoľahlivé úver.
Mám kapitál, ktorý sa použije na udelenie osobitných pôžičiek
krátkodobé a dlhodobé od 2000 EUR do 1.000.000 EURO každému
vážne chcú tento úver. 3% úrok ročne podľa výšky pripravený, pretože
je špecifická nie som porušovať úžery aktu. môžeš
splatiť Maxim na 3 až 25 rokov v závislosti od výšky pripravený. Je to pre vás vidieť
pre mesačné platby. Pýtam sa len potvrdenie o dlhu
vlastnoručný certifikovaný a tiež niektoré doklady poskytnúť.
lucastrid123@Gmail.com

Reply
avatar