Keď si oči poplačú v Sade Janka Kráľa


Podľa mňa má každá žena ,,to svoje" líčenie, ktoré si robí najradšej. Je to také to ,,go to" líčenie na každý deň, ktoré máme za tie roky zmajstrované a urobíme si ho za pár minút. Moje najčastejšie líčenie sú väčšinou nejaké hnedo/zlaté tiene, hnedá ceruzka, bronzer a nejaký hodiaci sa rúž. Niekedy dám tú hnedú tmavšiu, alebo zlatú viac do bronzova a potom si nahováram, ako veľmi som dnes experimentovala :) Keby ste videli moje domáce tiene a paletky, videli by ste 100 shades of brown :) a k tomu patrí úmerne rovnako veľký počet 100 shades of brown pencils. Oči totiž jemne rámujem hnedými ceruzkami, ktoré patria k nevyhnutnému základu mojej kozmetickej výbavy.


Posledný mesiac sa na priečku mojej obľúbenosti dostala hnedá ceruzka od BH Cosmetics v odtieni Dare. Aj keď by som vám rada napísala, že dôvodom je jej farba, tentokrát bol dôvod úplne iný. Ako chodím ráno cez Sad Janka Kráľa do roboty niekedy tam tak fúka, že kým dôjdem do Auparku mám oči úplne rozslzené. Kým riasenka to ustojí zdarne, väčšinou podľahli očné ceruzky. Všimla som si, že veľa z nich sa rozmaže, alebo zmizne a tým pádom kým dôjdem do roboty vyzerám ako keby som si zabudla domaľovať oči. 
Hľadala som teda nejakú vodeodolnú verziu a zrak mi padol práve na túto BH ceruzku, ktorú som mala doma už dosť dlho. Ceruzka je super praktická - pretože je veľmi príjemne mäkká a ľahko sa kĺže po oku. Dá sa s ňou urobiť super jednoducho horná ako aj dolná linka a čo je hlavné v tomto počasí - drží ako prikovaná :) Odkedy som ju začala cca pred mesiacom používať na denno dennej báze všimla som si, že menej používam na horné viečko tekuté linky, pretože táto ceruzka je nesmierne praktická. Netreba čakať kým produkt zaschne a tým, že si oko maľujem tón v tóne ani nemáte čo pokaziť :) Dá sa inak použiť aj ako samostatný tieň s tým, že ju len rozmažete syntetickým štetcom.  Cena je okolo 6 €.Keď už by ste niečo zo stránky objednávali, tak vám dám ešte jednu radu :) Ako som už spomínala hnedé ceruzky to je moje :) a nikdy ich nie je dosť. Alebo aj asi je, keď máte doma jednu :) Každopádne, ak máte radi gelovité ceruzky pod oči mne vyhovuje táto MOTD od J.Cat . Stojí okolo 5€ a má veľmi peknú čokoládovo hnedú farbu. Veľmi dobre sa kombinuje, je príjemne mäkká a drží krásne celý deň. Je to taká tá klasika, ktorú človek používa denno denne.


Obe ceruzky mám z obchodíku http://www.pinkdot.cz/ , kde majú kopec ťažko dostupnejších značiek (ako zrovna BH Cosmetics) za super ceny :)

A čo vy? Keď chodíte do roboty ako? Autom? Autobusom? Slzia vám od vetru oči?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
16. februára 2017, 12:54 delete

Jezdím do školy autobuse, ale na praxi, nebo na brigádu většinou pěšky a oči mi někdy docela dost slzí, i když nepravidelně.:) Hnědou tužku jsem ještě na oči nezkoušela, akorát na obočí, vlastně ani nevím jestli by s hnedými oči nezanikla. :) možná se po nějaké podívám a zkusím.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
16. februára 2017, 17:18 delete

Ja odkedy som objavila pred rokmi hnedú práveže odkladam čiernu :) podla mna urobí tu istú službu akurat pôsobí prirodzenejšie :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
16. februára 2017, 18:18 delete

100 shades of brown asi začnem používať na svoju paletkovú kolekciu :D ceruzky ja moc nepoužívam, hoci nejaké doma mám. Väčšinou keď sa ráno líčim a vezmem ceruzku, tak zistím, že už vlastne stihnem len špirálu a ceruzku odložím :/

Reply
avatar
16. februára 2017, 19:00 delete

Takéto ceruzky nezvyknem používať, maximálne tak bielu, občas čiernu. Ale tak isto nenávidím ten pocit, keď fúka vietor a slzia mi oči :D a ako bonus, tečie mi z nosa, musím si ho stále fúkať, a potom ho mám červený a suchý :D
World of Nicol | Narodeninová giveaway

Reply
avatar
20. februára 2017, 11:08 delete

:)) som rada, že nie som jediná kto si buduje paletkovú zbierku :))

Reply
avatar
20. februára 2017, 11:09 delete

hej hej to fúkanie, to je tiež lahôdka :) Make up potom vyzerá eňo ňuňo :)

Reply
avatar
ASTRID
AUTHOR
22. februára 2017, 10:24 delete

Okamžité a spoľahlivé úver.
Mám kapitál, ktorý sa použije na udelenie osobitných pôžičiek
krátkodobé a dlhodobé od 2000 EUR do 1.000.000 EURO každému
vážne chcú tento úver. 3% úrok ročne podľa výšky pripravený, pretože
je špecifická nie som porušovať úžery aktu. môžeš
splatiť Maxim na 3 až 25 rokov v závislosti od výšky pripravený. Je to pre vás vidieť
pre mesačné platby. Pýtam sa len potvrdenie o dlhu
vlastnoručný certifikovaný a tiež niektoré doklady poskytnúť.
lucastrid123@Gmail.com

Reply
avatar
RUTH EDWIN
AUTHOR
4. marca 2017, 7:00 delete

Dobrý deň, volám sa pani Ruth Edwin, sa stali obeťou podvodu v rukách falošných veriteľov. Stratil som asi 23.000 €, pretože som potreboval veľký kapitál vo výške 55.000 €. Skoro som umrel, som nemal kam ísť. moja vec bola zničená, a pritom som stratil syna. Nemohla som to deje znova. V januári 2017 som sa stretol dobrého priateľa, ktorý ma priviedol k dobrej matke, pani Marie William, ktorý nakoniec mi pomohol zaistiť úver v spoločnosti. Dobrá matka chcem využiť túto príležitosť a poďakovať vám a Boh vám žehnaj aj naďalej. Tiež som rád využil túto príležitosť a radu kolegov Slováci, že existuje veľa podvodníci tam vonku, takže ak budete potrebovať úver, a chcú, aby zabezpečila úver rýchlo, len zaregistrovať prostredníctvom pani Márie William prostredníctvom e-mailu: marywilliam902@gmail.com. môžete ma kontaktovať tiež prostredníctvom tohto e-mailu: ruthedwin98@gmail.com ak máte akékoľvek pochybnosti. prosím, ona je jediná osoba spoľahlivá a dôveryhodná.
Ďakujem.

Reply
avatar