Guerlain Terracotta
Dnešná recenzia nie je úplná novinka, ale povedala som si, že by bola veľká škoda o Guerlain Terracote nenapísať. Ak sledujete moje videá mohli ste vidieť, že tento parfém je momentálne moja top 2. Ak ste video o zbierke mojich parfémov ešte nevideli, nájdete ho klik:tu. 
Priznám sa, že pri výbere tohto parfému som bola prudko nekreatívna a jediné čo som urobila bolo, že som skopírovala moju belgickú sesternicu. Našťastie (alebo nanešťastie) býva dostatočne ďaleko na to, aby jej to mohlo vadiť, takže som mohla s kľudom v srdci kopírovať J


Parfém vznikol na oslavy 30 výročia slávneho Terracotta púdru a je to podľa mňa to najkrajšie čo z dielne Guerlain kedy vzišlo. Samotný parfumér Thierry Wasser ho popísal ako ,,slnko vo flakóne“ a mne nedá nesúhlasiť. Teda ja by som ho skôr nazvala ,,záhrada vo flakóne“, ale nejdem sa pliesť do kapusty slávnym ľuďom.


Kde začať ódy na tento terakotový skvost J V prvom rade balenie – nie je proste nádherné? Zlaté detaily pôsobia luxusne a neskutočne elegantne a parfém krásne vyniká na poličke. Čo vyniká ešte viac je vôňa! Na prvé ovoňanie zacítite silnú vôňu jazmína, ktorý je krásne popredkávaný kokosom, vanilkou a ylang-ylang. Naozaj dokonalá, neskutočne výrazná a silná vôňa. Túto vôňu jednoznačne odporúčam vyskúšať na sebe a nechať si prejsť hlavou, či áno alebo nie. Je vážne veľmi veľmi výrazná a verím, že sa nemusí páčiť každému. 

Za mňa je to vážne jeden z najkrajších parfémov, aký som kedy ovoňala a mala. Trochu sa bojím toho, že je to limitka, takže ak sa raz minie budem mať len oči pre plač. Alebo sa možno z limitky stane trvalka J to je to, v čo dúfam. Parfém sa stále dá nájsť v zopár parfumériách (ale hľadajte ho pri Guerlain pleťovke) a určite na webe.

A čo vy a limitky? Máte nejakú doma? Máte Terracotta púder? Alebo niečo iné od Guerlain?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
28. februára 2017, 16:20 delete

Musí nádherne voňať, dokonca aj flakón má krásny. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar
28. februára 2017, 17:04 delete

To vůbec neznám. Nevím jak voní :)

Reply
avatar
Simona D.
AUTHOR
28. februára 2017, 20:31 delete

ten flakónik je fakt perfektný!! xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
1. marca 2017, 1:07 delete

Vidím snad drahokam :O :O

Reply
avatar
1. marca 2017, 17:57 delete

Táto vôňa patrí medzi moju top 3 čo sa týka vôní. Zbožňujem ho.
A takisto značku Guerlain, najmä makeup Lingerie de Peau, môj miláčik number 1., meteoritky či už zlisované alebo v guličkách, na leto ich vôňu Aqua Allegoria Limon Verde. Jednoducho, asi všetko :)))).

Reply
avatar
6. marca 2017, 18:16 delete

Uricte stojí za ovonanie :)

Reply
avatar
6. marca 2017, 18:16 delete

Odporúčam ovoňať :)

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:01 delete

Tu druhu vôňu nepoznám vidím ze mam co ovoniavať :)

Reply
avatar