Video: Spotrebované december/január

Za posledné dva mesiace sa mi podarilo minúť veľmi pekný počet výrobkov :) Pomaly začínam mať pocit, že by bolo dobré tieto videá robiť na mesačnej báze pretože inak sú pomerne dlhé. Čo myslíte? 
Inak, dnes je to veru celkom zaujímavé, pretože vo veľkom sklamali dve značky, u ktorých by ste to možno naozaj nečakali! Ak ste zvedavé, ktoré - delí vás od toho jeden klik :)
Dúfam, že sa vám video páčilo a budem rada ak mi dáte vedieť, čo sa podarilo za posledné mesiace minúť vám a čo stálo za to a čo naopak vôbec :)


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
12. februára 2017, 15:09 delete

možno by bolo fajn keby tieto videá boli každý mesiac, ale potom by to nimi asi bolo prehustené, keďže 1 zo 4 by vždy bol ten istý formát... ťažko povedať :) a k výrobkom, s väčšinou celkom súhlasím, len tá zelená rimmel špirála sa mi vôbec nepáči a teším sa, keď ju domíňam :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. februára 2017, 15:15 delete

a ešte k tým top coat lakom (podľa mňa je veľký rozdiel mať base coat pod farebný lak a top coat ako iné špeciálne na to určené výrobky), minule som v lidli videla Cien priesvitný top coat tak za nejakých 99 centov som ani neváhala a je fakt super! úprimne som bola prekvapená a mám ho už tretí mesiac a ani náznak po schnutí. tak sa skús popozerať :)

Reply
avatar
kuku lienka
AUTHOR
13. februára 2017, 18:21 delete

Ja tiež kupujem stále tie Avon spreje, ale ja to mám v kancelárii a používam to skôr ako osviežovač :D a tak isto mám aj doma tak pripravený vždy, že streknem a prevoniam byt :)
No mne by sa to video páčilo aj raz za mesiac, ale to by si asi musela skôr zvýšiť počet videí, čo by ma osobne veľmi potešilo :)

Reply
avatar
dana
AUTHOR
21. februára 2017, 22:09 delete

ja som Avon spreje zacala pouzivat ako vonu na zachode, tiez ich mam plno a bolo mi ich luto :D

Reply
avatar