Voňavý Valentín
 Šťastný Valentín! Dúfam, že dnešok strávite s niekým koho milujete, alebo minimálne s niekým ským je vám dobre a budete mať príjemný deň :) Ak taký nikto na okolí momentálne nie je, odporúčam film Fuck you pán profesor, zaručene sa zasmejete a strávite minimálne príjemný večer :) Ako možno viete, ja sa nachádzam momentálne v slnečnom Dubaji, takže Valentína sme s manželom oslávili cez víkend :) Dostala som voňavý darček, ktorý ako vždy potešil najviac :) Ale dnes to nie je o tom,čo som dostala ja, ale o jednom super výrobku, ktorý sa mi žiadalo recenzovať práve dnes :) Lebo je červený, extrémne voňavý a keby som bola doma zaručene by som si ho dopriala :)


Dopriala je to správne slovo,ktoré vystihuje tento sprchový gél, pretože keď ho ovoniate máte pocit, že je to úplne iná trieda. Sprchový gél totiž vonia presne ako maska, ktorú som recenzovala ešte v decembri klik:tu, čiže ako moja obľúbená Chloe Chloe. Akurát akoby s viac ružovým a menej púdrovým akcentom. Prekrásna luxusná vôňa, ktorá vás nabije super energiou a dodá vám dobrý pocit. Keď tento sprchový gél používam mám pocit, ako keď v 90tych rokoch chodila reklama na mydlo Camay :) pamätáte - elegantné ženy sa umyli kúzelným sprchovým gélom a bola zrazu úplne neodolateľné a utekali do náruče svojmu milému :)))


 Sprchový gél je balený v peknej papierovej krabičke a má vcelku zaujímavý obal. Neviem sa rozhodnúť, či sa mi páči alebo nie, minimálne je nevšedný :) Na stránke https://www.bioruza.sk/ stojí 4,5 € a má 200ml.


Vy sa dnes pekne navoňavkujte vaším obľúbeným parfémom a užite si dnešok :) V akelkoľvek spoločnosti, hlavne v šťastí a dobrej nálade. Zo sme mi povedali, že Valentín bude v Dubaji pecka, tak ak neklamali určite uvidíte nejaké pekné fotky na mojom instagrame tu:klik.

A čo vy? Aký parfém ste si dali dnes? Máte na sebe niečo ružové/ červené?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Simona D.
AUTHOR
14. februára 2017, 18:01 delete

čo sa týka vône ruží v kozmetike, tak tú ja naozaj nemusím, neviem prečo, ale vôbec mi nevonia :) xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
16. februára 2017, 17:14 delete

Vazne? To ja ju mam naopak neskutočne rada :)

Reply
avatar
Janka Bianka
AUTHOR
19. marca 2017, 19:12 delete

Camay to boli reklamy, fakt mali úroveň. Tuším tie mydlá už dnes neexistujú čo je veľká škoda. Mala som tento sprchový gél a bola som spokojná. Pekne voňal, pokožku nevysušil a to balenie bolo fakt netypické.

Reply
avatar