Máte Quirky Sense? :)


Pálenie sviečok/ vonných tyčiniek/ voskov je pre mňa symbolom relaxu už niekoľko rokov. Vždy keď dôjdem domov jedna z prvých vecí, ktorú urobím je, že si zapálim sviečku a teším sa, ako sa pekne v byte rozvíri teplo a príjemná vôňa. Dilemu mám vždy akurát v lete, kedy mi príde pálenie sviečok divné (pretože viac tepla nepotrebujem) a vtedy idú do popredia nejaké ľahšie vonné tyčinky. Nakoľko si na leto ešte chvíľku počkáme môžem si sviečky ešte chvíľu užívať. Pred pár týždňami som dala preč všetky vianočné vône a v byte mám teraz difuzér s vôňou čistého prádla a sviečku Ylang Ylang. A o nej vám idem dnes napísať, lebo je mierne netradičná J


Sviečka je podľa mňa netradičná všetkým – od netradičného balenia, po kvalitný obsah a neskutočne zaujímavý knot. Balenie vyzerá ako plechovka od farby a paradoxne vyzerá ako veľmi pekný doplnok. Viem si predstaviť, že ho potom nejako zužitkujem, len ešte budem musieť vymyslieť, že ako. 


A poďme na obsah J Ja mám doma sviečku s vôňou Ylang Ylang, čo je krásna, relaxačná vôňa. Úplne si ju viem predstaviť v nejakom wellnes centre, pretože neskutočne spríjemňuje atmosféru a prekrásne prevonia celý byt. Hrubý knot vytvorí veľmi silný plameň, ktorý pridáva do miestnosti naozaj veľa svetla a tepla.

Sviečka je prírodná, ručne odlievaná a vyrobená iba zo 100% sójového vosku a s použitím kvalitných vonných olejov. Ak sa chytíte roztopeného vosku kľudne si s ním viete natrieť ruky – ktoré hydratuje a prevonia. Sviečku zoženiete na krásnom e-shope https://quirkysense.sk/ v 4 vôňach: Ruža a Jazmín, Čokoláda, Ylang Ylang a Figa. Za mňa jednoznačne odporúčam Ylang Ylang, naozaj nádherná relaxačná vôňa. Sviečka nestojí málo (17€), ale treba brať na ohľad naozaj kvalitné zloženie a veľké 375g balenie.


A čo vy a sviečky? Pálite? Ako často? Kde si ich kupujete najčastejšie? 
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
3. marca 2017, 9:32 delete

Ta vypadá úžasně! Já svíčky pálím ráda, ačkoliv né moc často, protože na to zapomínám. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
3. marca 2017, 20:21 delete

Já moc ráda pálím svíčky a vonné vosky :)

Reply
avatar
Johanka
AUTHOR
4. marca 2017, 14:25 delete

Tak tohle vypadá báječně a to na svíčky moc nejsem!

Reply
avatar
4. marca 2017, 18:36 delete

Sviečky mám veľmi rada :)
Ale takú sumu by som do nich neinvestovala :D
World of Nicol | Narodeninová GIVEAWAY

Reply
avatar
5. marca 2017, 14:17 delete

Sviečky MI-LU-JEM ♥ je to úžasný doplnok, ktorý rozžiari a rozvonia celý byt! zároveň si pri každej sviečke, ktorú zapálim neskutočne oddýchnem. inak máš super blog, skvelo sa číta:) http://lifebyvan.blogspot.com

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:04 delete

Vazne? Tak u mna je to naozaj prva vec co urobim :)

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:07 delete

Inak a neničia ti vosky aromalampy?

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:09 delete

To je taká špeciálna :)

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:09 delete

No veru lacná Uricte nie je :/

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:09 delete

Dakujem krasne :) mne sa krasne čítal tvoj komentár :)

Reply
avatar