Prvé jarné :)


Tento týždeň pre mňa oficiálne začala jar. Mala som na seba jarné trenchcoaty, lodičky, lodičky bez siloniek a dokonca aj topánky s otvorenou špičkou. Okrem jarného šatníka to znamená jedno - jarné líčenie! Konečne vyťahujem všetky lososové, oranžové, jahodové a malinové rúže o ktorých som mohla posledné mesiace akurát tak snívať. 

Dnes by som vám chcela predstaviť jednu dvojku, ktorú som si vyslovene ,,šetrila" na jar :) Ako vždy moje obľúbené Avony, v krásnom striebornom balení :)


Čo sa samotných rúžov týka ide o klasické hydratačné rúže, vhodné na každý deň a každú príležitosť. Strieborné balenie je ľahko odlíšiteľné v záplave čiernych tub, ktoré má väčšina značiek. Farby sú si vcelku podobné, ale pozornému oku neunikne rozdiel :)Prvá, tmavšia sa volá Hot Pants a je to červená farba s jemným náznakom do cyklamenova. Veľmi pekná jarná farba, ktorú kľudne môžete nosiť aj v lete. Druhá farba je jarnejšia, pretože aj keď je do červena silno prevláda oranžový podtón. Jej názov je Heat Wave :) Toto je inak presne ten rúž, ktorý keď som si v utorok dala povedala som si, že jeeej už je jar :) 


Oba rúže sú príjemne mastné, nevysušujú a na perách držia krásne niekoľko hodín. Nie sú odolné voči oterom, ale ľahko si ich nanesiete znova. Za mňa ďalšia krásne farby z radu Avonu, ktoré stoja za povšimnutie :)

A čo vy tento týždeň? Máte už jar? Či ešte flaušový kabát a kotníčky? Čo plánujete cez víkend? Idete dnes niekto na zmrzku?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
24. marca 2017, 7:16 delete

Tieto rúže sú skutočne skvelé, doma vlastním odtiene Bitten a a odtieň Divine wine, ktore milujem.

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
24. marca 2017, 12:37 delete

Obě barvičky vypadají parádně :)

Reply
avatar
Simona D.
AUTHOR
24. marca 2017, 13:03 delete

Och, tie sú krásne! Ja som si včera nakúpila odtiene skôr do tmavej hnedej - tie mi chýbali, ale takéto, aké sú na fotkách mám veľmi rada :) xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
25. marca 2017, 16:52 delete

Ty rtěnky jsou krásné a moc ti sluší! BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
25. marca 2017, 23:18 delete

hned som si pozerala odtiene a vyzeraju uplne famozne!

Reply
avatar
25. marca 2017, 23:18 delete

su naozaj krasne! Uplne jarne :)

Reply
avatar
25. marca 2017, 23:19 delete

tmavo hneda patri medzi oblubene ale vnimam ju tak jesenne :)

Reply
avatar