Najlacnejší suchý šampón :) Balea!


Priznávam si dve blogerské zlyhania, pričom jedno dnes napravím. Doteraz som nevyskúšala dva najospevovanejšie suché šampóny - Balea a Batiste. Dlhodobo ma viac lákal ten Baleácky (pochopiteľne kvôli cene) a tak ho tu teda dnes máme. Som asi posledná, ale ako sa hovorí (v prípade kvalitného produktu) lepšie neskoro ako nikdy.Šampón zoženiete v každej DM-ke za cenu okolo 2€. Tá je vážne bezkonkurenčná, nakoľko ostatné značky začínajú pri 5 €. 

Čo ma na suchom šampóne dlhodobo lákalo bolo jeho zameranie na tmavé vlasy (existuje aj verzia pre blond, to ale nie som, takže som ho neskúšala).  Šampón má vlasom dodať objem a vytiahnuť splyhlosť. Tak poďme na to!


Čo ma prekvapilo úúúplne na začiatku bola prekrásna vôňa suchého šampónu. Mala som doma kopec lacných verzií a skoro žiadna nevoňala. Toto je vyslovene pekná, jemne sladká vôňa! Palec hore! 

Čo ma prekvapilo (už menej pozitívne) bola farba šampónu. Čakala som, že keď je na hnedé vlasy bude nejaká tmavá, ale na mojich vlasoch to bola klasická šedá, ktorú bolo treba vyčesať. To nebol problém, ak používate suché šampóny ste zvyknuté - len načo potom tá hnedá farba? Tak ma to vykoľajilo, že som si to googlila, či mám zlý kus, alebo to tak je a poviem vám, našla som toho veľa :) Niekto ho má červený, niekto biely, niekto šedý :) Neviem, asi sa mení podľa farby vlasov - ale zhodneme sa - hnedá to nie je. 

Do tretice to bude všetko dobré - objem fakt robí. Vlasy sú po ňom krásne zdvihnuté až zabudnete, že ich bolo treba umyť. 


Tak si teda odmyslite tú hnedú nech si nerobíte ilúzie a pripravte sa na fakt dobrý výrobok za 2€. Na obale sa písalo, že môže farbiť (ten môj šedý nefarbil ani nepúšťal :) tak ak by ste mali ,,hnedú" šaržu dajte si na plecia pre istotu uterák.

Za mňa rovnako,ak aj nie lepší efekt ako podstatne drahší Tony&Guy, ktorý som skúšala naposledy :)

A čo vy? Mali ste už niekedy taký výrobok, ktorý nebol ako sľuboval,ale nevadilo to? Ktorý suchý šampón používate? Alebo používate vôbec nejaký?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
22. marca 2017, 7:07 delete

No tak posledná nie si. Tento suchý šampón som ešte neskúšala, totizto neviem prísť na chuť suchým šampónom. :D

Reply
avatar
Lena Čerge
AUTHOR
22. marca 2017, 7:56 delete

Tak Batistácký hnědý je. Vážně ! :) Mám to odzkoušeno a je to můj favorit :).

LenaČerge

Reply
avatar
22. marca 2017, 11:57 delete

aj mne sa viac pozdava batiste na hnede vlasy. tomtu som neprisla na chut aj ked je pomerne lacny ale nezaujal ma...radsej prihodim a na batiste sa mozem spolahnut ;)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. marca 2017, 14:20 delete

Ja mam problem aj pri tomto aj pri batiste, ze maju velmi vyraznu vôňu a pri aplikacii ma strasne drhne, ale ked potrebujem tak ich pouzijem a svoju funkciu splnia :)

Reply
avatar
Simona D.
AUTHOR
22. marca 2017, 15:05 delete

Asi som jediná, ale suchý šampón proste nie je pre mňa :D

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Monnika
AUTHOR
22. marca 2017, 22:36 delete

Tenhle suchý šampon mě vůbec ale vůbec nesedl.. :(

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
22. marca 2017, 23:10 delete

Môj je hnedý! Aha tu

Reply
avatar
23. marca 2017, 13:53 delete

Toho baleáckeho - ale toho klasického - som sa predčasne zbavila, za mňa efekt 0 bodov. Teraz mám ale Batiste, nejakú limitku, a ten si neviem vynachváliť. Nie, že by som ho používala nejako často, ale občas je naozaj potrebnosťou najpotrebnejšou :)
saveonbeauty

Reply
avatar
23. marca 2017, 16:34 delete

Dobre dobre uz vazne musím ten Batiste vyskúšať :) uz je vazne načase!

Reply
avatar
23. marca 2017, 16:34 delete

Idem na to:) dakujem za link :)

Reply
avatar
23. marca 2017, 16:35 delete

Ja ich tiez nepoužívam extra často ale niekedy su vyslovene na nezaplatenie :)

Reply
avatar
23. marca 2017, 16:37 delete

Podla mna najviac drhol Kallos a ten ani nevonal :) nie je to podla mna ani tak o vôni ako o tom pudri a uplne súhlasím ze to drhnutie je pri suchých šampónoch velmi otravne :/ inak Macadamia Hair nedrhol :) ale zase stal 15€ :(

Reply
avatar
23. marca 2017, 19:26 delete

Jj aj to moze byt riešenie :)

Reply
avatar
23. marca 2017, 19:26 delete

Leni na tvoje slovo dam takze dakujem za tip :)

Reply
avatar
23. marca 2017, 19:27 delete

:) pre mna su to super pomocníci v zúfalých chvíľach :)

Reply
avatar
Alenis.cz
AUTHOR
24. marca 2017, 11:07 delete

Nejlevnější a opravdu nejlepší ♥ ♥ ♥ ♥ jiný už nekupuji ♥ ♥ ♥

Reply
avatar