TIGI S Factor


Už sa mi to trochu pletie a vážne si nepamätám, či som už niečo od Tigi mala, alebo nie. Rozum mi hovorí, že áno - lebo mám rada drahšie kadernícke značky, ale pamäť mi hovorí, že nie. Lebo si fakt fakt nepamätám, že čo by to malo byť. Tak či onak, ak som aj niečo mala zaručene to nebola S Factor sada, ktorá je určená pre lesk a žiarivosť vlasov. 


Rovno vám poviem, že ma zlákalo balenie a možnosť vyskúšania, ktorú som dostala z http://www.parfemy-elnino.sk/. Vo všeobecnosti veci na ,,lesk a žiarivosť" vlasov obchádzam a primárne siaham po veciach na suché a zničené vlasy. Neviem ako má lesk a žiarivosť vyzerať a zvyčajne som vždy na 99 percent sklamaná. Čiže pri testovaní mi bohate stačilo ak si potom moje uzlovité vlasy rozčešem a ak budú výrobky kvalitnejšie ako bežná drogérková kozmetika. Testovanie som začala šampónom a kondicionérom, a poviem vám, že láska nastala hneď po vytlačení výrobku do rúk. Tá vôňa! V okamžiku som sa cítila ako u mojej kaderníčky, ktorá má vždy ta najvoňavejšie výrobky. Prekrásna ovocno sladká vôňa (rovnako šampón aj kondicionér), ktorá sa vanula celou kúpeľňou! 
Druhé zamilovanie prišlo v sekunde na to, keď som si šampón a neskôr kondicionér dala na vlasy. Oba husté výrobky, ktoré vlasy vyživia, rozmotajú a doprajú im, čo potrebujú.
Prvý predpoklad - byť lepší ako výrobky z drogérie bol overený :)

A potom prišlo sušenie - vlasy hebké, rozčesateľné a neskutočne dobre upraviteľné. Po niekoľkých hodinách sme boli s mužom v meste na káve a išla som na wc, a pozerám sa na seba do zrkadla a vidím lesklé vlasy. Reálne lesklé, hladké vlasy - ten šampóna  kondicionér fakt niečo urobili! Sprej pre lesk a ochranu pred teplom som skúšala hneď druhý deň ráno a skoro mi padla sánka. Sprej sa dá používať dvoma spôsobmi - ako ,,lesk vlasov" kedy si ich chcete zleskliť, alebo ako ochrana pred teplom plus lesk. Ja ho používam len tým druhým spôsobom, pretože samotné lesky mi zvyknú zaťažovať vlasy a vlasy si žehlím tak či onak každý druhý deň.

Lesk má skvelú konzistenciu! Je to suchý olej, ktorý si jednoducho nastriekate do vlasov pred žehlením a následne prežehlíte. Skvostné sú dve veci:
1, dokonalá sladká vôňa (rovnako ako šampón a kondicionér)
2, lesk, ktorý vo vlasoch nechá - ten produkt, nechá vlasy reálne prekrásne hladké a lesklé. Tie moje žlté vlasy, vyzerajú reálne zlatisto, zdravo, fakt krááááásne!


Už strašne dlho som nebola takto ohúrená z vlasových výrobkov a som rada, že ma balenie zlákalo. Sada je stále na stránke v akcii za 26€ (pričom každý výrobok samostatne stojí okolo 9€). Za mňa extrémne vydarené výrobky a ak máte suché vlasy, ktoré potrebujú lesk toto je zaručene niečo pre vás.

A čo vy a TIGI? Mali ste niečo? Alebo radšej CHI? Či Matrix? Alebo bežná drogérka?


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Simona D.
AUTHOR
28. marca 2017, 12:41 delete

Zatiaľ som nič takéto neskúšala, ale zaujalo ma to, hlavne keď píšeš, že si dlho nebola takto ohúrená. :) xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
29. marca 2017, 9:22 delete

Veru uz dlho som tak nebola :)

Reply
avatar