Video: Čo nosím v kabelke

Kým si ochvíľu odbehnem na rannú jogu ešte vám napíšem, aké video vás na youtube čaká dnes :) Priznám sa, že videá ,,Čo sa nachádza v mojej kabelke" sú moje absolútne najobľúbenejšie, pretože som neskutočne zvedavá! Ak chcete vidieť, koľko harabúrd nosím ja v tej svojej, tak stačí kliknúť na play :)
Dúfam, že sa video bude páčiť a ak je nejaké, ktoré by ste u mňa radi videli dajte vedieť :)A čo vy? Čo nosíte v kabelke? Máte toho viac alebo menej?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
kuku lienka
AUTHOR
19. marca 2017, 9:43 delete

Nie si jediná, ktorá nosí kopec zbytočných vecí v kabelke - ja tam nosím asi pol roka už ústnu vodu Listerin tú malú, ale ešte ani raz neotvorenú...Ja som si ale na aliexprese objednala taký ten organizér do kabelky a to vždy vyberiem celé a vložím do ďalšej kabelky :) Preto sa nebojím až tak ísť večer z mesta domov peši lebo mám pri sebe zbraň a to kabelku :D
Ale mám jednu otázku, lebo ako som videla tú peňaženku, nutne ju potrebujem :D asi to poznáš, tak že či by tvoj manžel nemohol prezradiť aká značka to je a kde ju kúpil lebo už dlho takúto hľadám :) Ďakujem a krásnu nedeľu ešte prajem :)

Reply
avatar
19. marca 2017, 10:12 delete

Ani sa ho nemusím pýtať lebo ja som mu ju ukázala :) je to parfois a kúpil ju na kamennom námestí v Tescu :) ako vojdes tym vchodom kde su potraviny tam je na prízemí velka časť parfois a tam maju peňaženky, kabelky, hodinky.. pred dvoma týždňami tam este bola zelena skus mrknut možno nejaká este bude :)
Inak ten organizér to moze byt dobra vec, marí sa mi ze som uz o niečom takom počula akurat som este negooglila tak hned ako dojogujem idem na to :)

Reply
avatar
kuku lienka
AUTHOR
19. marca 2017, 15:55 delete

hej hej parfois v tescu poznám :) pred mesiacom som si tam kúpila úžasnú kabelku :) bol posledný kus, tak som mala šťastie a nezaváhala ani chvíľku ;)
pochybujem ale o tom, že tam už tá peňaženka bude, skúsim pokukať na nete :) ale ďakujem za odpoveď :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
20. marca 2017, 7:33 delete

Super video :) mna tiez tento druh velmi bavi :)
Krasna kabelka, penazenka a diar ;)
Ale som velmi prekvapená, ze di nevytiahla nejaku stovku-dvestovku parfemu ako v prvom videu :D

Reply
avatar
22. marca 2017, 21:27 delete

Inak to bola čisto náhoda :)) zabudla som ju v robote na stole v piatok :)

Reply
avatar