Fakt lacná vlasová vychytávka


V poslednej dobe zisťujem, že kondicionér často nahrádzam maskou. Ak som si vlásky nejak stylovala počas týždňa príde mi to omnoho praktickejšie a efektívnejšie. Ak si vezmem do úvahy uzlenie mojich vlasov a pridám k tomu ešte napríklad nakulmované kučery kondicionér by bol vyslovene strata času. Na to veru treba inak silný kaliber (alebo veľmi drahý výrobok).

Marí sa mi, že túto masku od Ziaja som už doma kedysi mala, a ak áno zase som sa nechala zlákať vábivou vôňou. Ak sa niečo volá kakao intuitívne ma to vždy zaujme :) Teraz je inak u mňa v kúpeľni priam celé figaro :) čokoládové sprcháče, mandľový odličovač, kakaová maska na vlasy :)


Pravda je, že kakao nebolo jediné, čo ma zlákalo :) Maska je určená pre suché a poškodené vlasy (mám bohužiaľ jedno aj druhé), ktoré regeneruje a vyživuje. Má stredne hustú konzistenciu (skôr redšiu) vďaka ktorej výborne nahradí kondicionér, bez toho, aby vlasy zaťažila. Vonia úplne prekrásne - ako čokoládový koláčik :) Škoda, že vo vlasoch neostane :) to by bol príjemný benefit navyše.

Ja masku nechávam pôsobiť tri minútky a potom zmyjem :) jednoduché, rýchle a efektívne :)Pre mňa je efekt masky taký ako u značkovejšieho kondicionéra akurát s tým, že maska stojí len 3€. Ak Ziaju nemáte v okolí tak odporúčam http://www.fortis-slovakia.com/ .

A čo vy? Aj vy používate nejaké masky namiesto kondicionérov? Alebo máte tip na nejaký super kondicionér, ktorý rozuzlí aj fakt veľké uzle? Dajte vedieť :)
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Luss
AUTHOR
5. apríla 2017, 11:32 delete

Ja som používala od weledy kúru ako balzam. :-D vždy sa mi pozdávala viac ako kondicioner z tej istej rady... :-) a mám pocit, že si ho zaobstarám zasa. :)

Reply
avatar
6. apríla 2017, 9:51 delete

davas tuto masku len do dlzky alebo aj ku korienkom? lebo ja mam praveze mastne vlasy tak ich nezatazujem :)

Reply
avatar
Alenis.cz
AUTHOR
6. apríla 2017, 10:49 delete

Ziaja je prostě jednička. Ještě jsem od nich neměla nic, co by mi nevyhovovalo.

Reply
avatar
6. apríla 2017, 21:56 delete

Ziaja je super! :) ešte som od nich nemala produkt, ktorý by mi nesadol
World of Nicol

Reply
avatar
7. apríla 2017, 14:16 delete

jj suhlas, u nich su kury milionkrat lepsie ako balzamy :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
9. apríla 2017, 14:20 delete

Tak na vlasy od Ziaja jsem ještě nic neměla, ale tato kakaová řada je nejlepší a nejvíce voní <3

Somethingbykate

Reply
avatar
14. apríla 2017, 21:55 delete

Ja som mala sprchový z tejto rady a nádherne voňal, tak len kvôli tomu by som ju vyskúšala :)


Lavandula Diary

Reply
avatar