Čo je u mňa nové :)


Posledné týždne úplne ožívam! Slniečko, teplo a vidina ďalšej dovolenky robia svoje. Snažím sa využívať svoje dni čo najefektívnejšie a robiť veci, ktoré ma bavia a vďaka ktorým si môžem na konci dňa povedať, že ten deň stál za to.

Veľkou zmenou bolo nastavenie skorších budíkov aj počas víkendu, vďaka čomu nevyspávam a užívam si dni fakt fakt naplno. Čo ma teraz baví najviac je v sobotu ranná Miletička plná kvetín, ovocia a dobrej energie a v nedeľu ranná jóga. Tá ma nabudí na celý deň a mám zo seba super pocit. V čom som samozrejme nepoľavila je dobré jedlo. V poslednej dobe som sa dala nejak výraznejšie na sladké a neviem sa nabažiť koláčov, muffinov a hlavne zrmrzliny.Je to celkom divné, pretože väčšinou sa hovorí, že sladké sa ľuďom žiada keď je zima, aby sa obalili ale zima odišla a ja idem šalieť keď vidím chutný koláč. Asi sa mi mení tá 7 ročnica a prichádzajú nové chute.

Ak nie ste z BA tak vám dám tip, ktorý  pravdepodobne nájdete aj vo vašom meste - v MC Caffe majú teraz jarnú muffinovú limitu - malinovo/jogurtový muffin. Aj keď jogurt v koláčoch fakt nemusím, tento muffin je neskutočne lahodný, nepresladený a spolu s príjemnou prechádzkou vám určite zlepší deň.Už asi viete, že  Koun je moja absolútna srdcovka a ak ste tam ešte neboli určite to urobte. Nenechajte sa odstrašiť dlhým radom a užite si najlepšiu zmrzku v Bratislave :) Mojim favoritom je pistácia, mandľa, sexy čokoláda a vegan kokos.
Ak však z Bratislavy ste, alebo sa sem chystáte, tak okrem Kouna odporúčam aj Urban Bistro a ich Red Velvet Cake. To je jedným slovom ultimátna mňamka!
Okrem prejedania sa :) ma chytila opäť nová chuť do blogovania. Mám kopec nápadov na nové články, videa a celkovo opäť to potešenie z tohto môjho malého hobby. Dúfam, že to budete vidieť aj vy a že sa sem stále budete radi vracať :) To mi pripomenulo, že by to chcelo opäť ako nejakú giveaway :) a to plánujem robiť aj tento víkend :) Zajtra ma čaká točiť jedno líčiace video a v nedeľu to vidím na jarné outfity. Ozaj, inak túto nedeľu vás čaká jedno netradičné video :) dúfam, že sa vám bude páčiť :)

A čo vy? Ako sa máte? Čo máte nové? Tiež vás to jarné počasie tak nabúdza? Ako si užívate prvé jarno-letné dni?


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
7. apríla 2017, 9:16 delete

Ten dortík vypadá dost lákavě! :D

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
7. apríla 2017, 10:30 delete

Ach, tá zmrzka v Koun! Teraz som bola s drahým v BA a v utorok som ho tam dotiahla... Nebeská malina mi presne sadla do chute ♥ chystám sa aj na školenie koncom mesiaca, takže sa tam určite vytrepem zase :D

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
7. apríla 2017, 10:45 delete

Velmi pozitivne naladeny clanok! Normalne mam aj ja lepsi pocit zo seba :-)))

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
8. apríla 2017, 22:18 delete

Já to mám s tím jarem podobně.:) Jinak si užívám volného víkendu a snažím se také orientovat na blog.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
9. apríla 2017, 0:00 delete

Kiež by tie vikendy trvali dlhšie :)

Reply
avatar
9. apríla 2017, 0:01 delete

Tak to sa teda krasne číta! Dakujem!

Reply
avatar
9. apríla 2017, 0:01 delete

Vrelo radim hlavne trpezlivosť pretoze čím ubúdajú dni do leta pribúda rad pred zmrzlinou :/

Reply
avatar