Video: Ako som sa ocitla v reklame Tesco Mobile


Dnes tu mám pre vás jedno video z úplne iného cesta. Priznám sa, že som dlho rozmýšľala, či ho uploadnúť, alebo nie ale keď som nerozhodná riadim sa vždy jednou otázkou - chcela by si si niečo také pozrieť, keby to natočila nejaká youtuberka, ktorú máš rada? A odpoveď bola, že určite áno :) Trochu schizofrénie a sebarozhovoru a o dve hodiny na to bolo video hotové:) Dúfam, že sa teda bude páčiť a že prinesie niečo nové a minimálne zopár príjemne strávených minút.


Dôvod, prečo som nad uploadom rozmýšlala bolo, že video nijak nesúvisí s blogom, ale bolo to taká moja osobná voľnočasovka :) Na natáčanie reklamy Tesco Mobile som sa dostala z práce, nakoľko reklamu iniciovali moji kolegovia a chcela som si vyskúšať niečo nové. Komparzom som nikdy nebola a preto mi možnosť vyskúšať si to prišla ako ,,jedenkrát za život" a tak som sa pred pár týždňami ocitla jeden štvrtok ráno pred kamerami. 

Natáčali sme reklamný spot, ktorý sa odohráva na hodine jógy - čo bolo super, nakoľko ako možno viete jóga je mojím aktuálnym hobby. Na scéne sa cvičil mačací chrbát (na čo stačila úroveň jógy -10 :) a pes tvárou hore. Fascinujúce bolo, že reklama, ktorá trvá 12 sekúnd sa natáčala niekoľko hodín a dokolečka sme vlastne robili stále to isté. Človek si myslí (alebo aspoň ja som si naivne myslela), že vytvorenie takejto reklamy bude trvať pár minút, ale nie, zdanie klame. 

Výsledný spot si môžete pozrieť tu a to ako sa to natáčalo vo videu vyššie :)


Ak máte radšej fotky tak nech sa páči :) Zopár exkluzívnych priamo zo zákulisia :)

Pre mňa to bol naozaj super zážitok a môj rešpekt patrí najmä dvom hlavným herečkám, ktoré museli dokolečka robiť nechápavý výraz tváre :) Som rada, že som bola len bokom a nič okrem ledabolo jógy sa odo mňa neočakávalo :) Dúfam, že reklama bude hit a ak ju uvidíte v TV tak hľadajte napravo v rohu :)

A čo vy? Čo poviete na takéto video? Páčilo sa? Boli ste niekedy ako komparz niekde v TV? Láka vás to? Keď sa už bavíme o operátoroch :) u koho ste?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
9. apríla 2017, 14:40 delete

jeeej,tak odteraz si to budem v telke všímať či ťa tam uvidím :) ale musela to byť super skúsenosť :) tiež by som išla takto do reklamy ako komparz ,je to supeer :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. apríla 2017, 7:32 delete

reklama je náhodou celkom podarená (a to ja fakt nemám rada video reklamy) :) s operátorom, ja mám T-mobile alebo ako sa to teraz volá, ale to preto, že od malička sme mali eurotel :D a nikdy som necítila potrebu to meniť, lebo aj tak mi všetky paušály prídu rovnaké

Reply
avatar