Testujem, či Dermacol neklame s 5dennými lakmi


Júúúj ako nemám rada výroky kozmetických firiem! Make-up, ktorý vydrží 18 hodín, riasenka, ktorá vám vyčarí umelé riasy, rúž, ktorý vydrží 6 hodín a najnovšie tu máme 5 denný lak. Sľubovať 5 dní a ešte si to aj dať na flakón je veru trúfalý marketing! Podľa popiskov by sa lak nemal olupovať, praskať, a mal by byť stále rovnako lesklý a krásny! Povedala som si, že to je slovo do bitky a posledný mesiac som testovala túto Dermacol novinku v každom možnom prevedení - trblietavý, nude (ktoré podľa mňa vždy držia najmenej) a krásna jarná lososová farba. 

A čo myslíte? Ako to dopadlo?Prvý, ktorý som testovala bol krásny romantický ružový s rozkošným názvom 11 Princess Rule. Lak so si dala na ruky v nedeľu - nechty som zapilnikovala, zatlačila kožičku, dala som si Dermacol nadlak a top-coat a následne naniesla dve vrstvy tohto krásneho laku.
Lak vyzerá vyslovene princeznovsky -tú ružovú by som si vedela predstaviť aj na svadbu :) Lak kryje krásne v dvoch vrstvách a schne veľmi rýchlo. S nadlakom ste vybavené do 10 minút.
A teraz, že ako to vyzeralo cez týždeň :)

Nedeľa


Pondelok


Utorok


Streda


Štvrtok


Piatok


Sobota


NedeľaPo týždni ma už lak prestal baviť a chcela som vymeniť farbu. Bol však nepoškodený, krásne sa leskol a s kľudom by ste si mysleli, že ho mám na rukách jeden deň.


Druhý lak bol môj farebný favorit z celej série s názvom 15 Bikini Time. Prekrásna lososovo ružovo/grepová farba, na ktorú sa môžem pozerať aj hodinu :) Momentálne moja najobľúbenejšia farba nielen v kozmetike, ale aj v oblečení. 
Proces bol zase taký istý, urobila som si domácu manikúru, naniesla nadlak a podlak a viete čo? O 7 dní som si nechty odlakovala nepoškodené - a farbu som opäť menila len preto, že život je príliš krátky na to aby som si neužívala rôzne farby :) Lak bol v nepoškodenom stave a ja sa nestačím diviť. Ono to vážne začalo vyzerať, že Dermacol vynašiel viac ako 5 dňový lak. 

Posledný lak bola skúška ohňom. Aby ste to chápali - nude laky zbožňujem, pretože sa mi ich farby páčia hádam najviac, ale nenávidím, lebo vydržia najmenej. Táto farba je nude s jemne ružovým nádychom a pekným názvom 07 Tea Rose. Záver? Lak vydržal zase 7 dní a tak prelomil moju bariéru v používaní nude lakov.

Povedala som si, že tu urobím ešte jeden prieskum - lak si dám bez Dermacol podlaku a nadlaku. Výsledok? Lak vydržal dokonalý 5 dní a na šiesty sa mi odluplo z ukazováka. Je treba povedať, že som v sobotu robila dosť manuálnej roboty, ale aj tak - bez ochranných lakov je 5 dní celkom absurdné číslo. Tu je inak podlak a nadlak, ktoré som používala v kombinácii s lakmi. Keby ste chceli aby vydržali viac ako týždeň - s touto dvojkou sa za nich zarúčam :)Je vážne neuveriteľné, že laky vydržali nápor bazénu, varenia, umývania riadov, umývania vlasov, búchanie po klávesoch - a každú inú dennú činnosť. Za necelé 4 € je to vyslovene prelomový výrobok. Čo je ďalšia pozitívna správa - laky sú v nespočetne veľkom množstve farieb. Ak máte príležitosť ísť do predajne, vrelo radím z tých 25 farieb si určite nejakú vyberiete a ak nie, tak to budete musieť risknúť na e-shope. Mojim favoritom sú tieto tri, ale nevylučujem, že nejaké ešte pribudnú. Keby sa dalo najradšej by som vyhodila všetky laky, ktoré mám doma a nahradila ich týmito. Je to proste absolútna pecka.

A čo vy a sľubovanie firiem? Zvyknete naletieť alebo vás to necháva chladnou? Ako často si lakujete nechty? Máte niektorí z týchto lakov?

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
11. apríla 2017, 7:39 delete

Wau, máloktorý produkt plní to čo sa sľubuje. No tieto laky vyzerajú skvelo, no nechty si nelakujem a keď tak veľmi málo. Totižto pri mojej práci mi to príde zbytočné. :)

Reply
avatar
11. apríla 2017, 15:53 delete

dnes som si akurat 1 kupila za cca 3 eura v tete tak vyskusam :)

Reply
avatar
Lena Čerge
AUTHOR
12. apríla 2017, 8:06 delete

Tak ty musím taky vyzkoušet, nechce se mi věřit, že by vydržely i mnně :-D.

LenaČerge

Reply
avatar
12. apríla 2017, 11:25 delete

ja som vždy taká rada, keď niečo čo firmy sľubujú na výrobkoch, aj funguje :) i keď by to asi mala byť samozrejmosť,že? :) super, že tieto laky naozaj vydržali :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
12. apríla 2017, 16:00 delete

tak keby sa ti niekedy chcelo vrelo radim vyskusat niektory z tychto lakov :)

Reply
avatar
12. apríla 2017, 16:00 delete

super cena! Pojdem pozrieť ďalšie farby :)

Reply
avatar
12. apríla 2017, 16:02 delete

veru veru malo by to tak byť a je smutné, keď sa tešíme z toho, že to tak je :)

Reply
avatar
13. apríla 2017, 1:12 delete

Moc se jim povedly odstíny :-) Jarní barvičky a trendy, které letos letí :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. októbra 2017, 14:23 delete

Souhlasím jak s výdrží laků (používám podkladový lak, vrchní už ne) a s krásou barev.
Doma mám č.12 Coffee Break - ten je naprosto luxusní! Stačí 1 vrstva, ikdyž slaboulince prosvítá. Ale na denní nošení do práce je to ideální barva, která se hodí ke každému stylu i barvě oblečení. A je vidět, že máte pěstěné ruce. Taková ta nenápadná elegance.
Další lak, který mám je testované č.07 Tea Rose. Ten jsem zatím jen vyzkoušela v 1 vrstvě na 1 prstu a je opravdu potřeba nalakovat vrstvy 2, aby krásně kryl. Ale opět se jedná o nadčasovou eleganci.
Taky si dojdu pro další odstíny, moc se mi líbí Princess Rule :-).

Díky za vyzkoušení ;-), je super vidět laky na reálné fotce.

Reply
avatar