Avon Mark. zaostrené na oči :)


Od momentu, kedy som od Avonu dostala tú najsamzásielku na svete nie je dňa, že by som niečo z Avon Mark nepoužila. Stále žasnem nad dokonalým púdrom, skvelou sadou na obočie a neviem sa nabažiť neónových jarných rúžov. Ak teraz neviete o čom hovorím, asi ste prehliadli moje video o Avon Mark zásielke, ktoré si môžete pozrieť tu:klik.

Nakoľko zásielka obsahovala omnoho viac než len to, čo ste videli na videu rozhodla som sa recenzie pridávať postupne, kedy dotestujem naozaj všetky veci a budem vám vedieť povedať, čo za to stojí a čo nie. Dnes tu mám trojicu očných výrobkov, ktoré sú jedným slovom famózne! Avon len potvrdil to, čo už roky viem a to je, že ich ceruzky nemajú konkurenciu! Či už vyskúšate Mark verziu alebo obyčajné Avon nikdy to nebude krok vedľa! No, ale poďme na to postupne!


Prvý výrobok vlastne nie je ceruzka, ale linka. Tá pre mňa bola jediná miernym šokom a musela som sa naučiť narábať s ňou. Linka sa volá Mega Effect a je v klasickom čierno- čiernom odtieni Black. Dôvod, prečo ma linka trochu prekvapila verím, že vidíte na fotke - linka má skosený hrot, vďaka čomu viete urobiť tenkú ako aj hrubú verziu. Tenkú som sa naučila robiť rovno, to nebol problém, ale trochu dlhšie som zápasila s tou hrubou. Ak to však raz chytíte do ruky - je to fakt super, pretože linka je príjemne mäkká a neskutočne silno pigmentovaná. 

Linka drží krásne celý deň, neotláča sa a schne hádam za sekundu. Ak si trúfate na iný typ hrotu a ste otvorené niečomu novému neváhajte :) s otvorenou mysľou prichádza spokojnosť :)


Druhý a tretí výrobok neboli už šokujúce, pretože oba sú moje domáce klasiky. Ako som spomínala v úvode Avon ceruzky používam od strednej školy a neviem sa ich nabažiť. Sú lacné a fakt kvalitné - takže nič viac nepotrebujete. Čo ma potešilo bolo, že v balíčku bola gelová linka (Artist Gel Longwear Eyeliner) pretože svoju som zabudla v Dubaji. Došla mi v modrej farbe (Navy) čo bolo celkom spestrenie. Inak viete čo zisťujem? Že tým, že je tmavomodrá ani nevidím niekedy taký veľký rozdiel medzi čiernom a tmavomodrou. Niekedy ju používam k tomu istému líčeniu akoby som použila čiernu a je to rovnako pekné, a možno aj krajšie. Modrá je jemnejšia a dodá oku akoby väčší šmrnc :) Vyskúšajte niekedy, možno zameníte modrú za čiernu ako ja :)

Inak, čo sa samotnej ceruzky týka je úplne skvostná! Po oku sa kĺže, linku s ňou urobíte aj keď linky robiť neviete a na oku drží krásne ako prikovaná. Za mňa absolútny víťaz všetkých gelových liniek - a naozaj za pár eúr!Tretiu ceruzku Skinny Precision Longwear Eyeliner mám doma v 7 farbách :) Mám doma aj fialovú ale Mark je naštastie iná od tých, čo mám doma takže som rada. Môžem si budovať zbierku nielen 50 shades of brown ale aj 50 shades of plum :) Sranda bokom :) Každopádne ak ste ešte nemali Avon vysúvacie ceruzky tak to ste prišli o veľa! Sú neskutočne mäkké, krásne sa kĺžu a na oku držia celý deň ako prikované. Navyše ich má Avon v každom možnom odtieni takže neverím, že si každý nenájde ten svoj. 

Ja som inak teraz zistila, že fialová vyzerá krásne aj k nude hnedému líčeniu. Dodá tomu nečakaný šmrnc a zmenu, pretože by ju tam nikto nečakal. Táto Mark je navyše tmavo fialová, čiže úplne ideálna, pretože to nie je také to besné fialové rokoko. 

Inak ceruzka sa dá s kľudom použiť aj ako linka na horné viečko - drží tam naozaj krásne.Platí teda, že aj  výrobky na oči sa vydarili a mne ostáva dúfať, že Mark sa v Avone udomácni a bude si môcť užívať všetky limitky, ktoré teraz majú naši zahraniční susedia.

A čo vy a ceruzky? Držíte sa pri hnedej a čiernej? Či experimentujete?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
7. mája 2017, 10:31 delete

Ja som veľkým zástancom AVONu, používam ich výrobky už roky. Trochu ma však sklamalo, že "nová"rada Mark. a TRUE sú z 80% ich klasické výrobky oblečeného do nových obalov.. :/
NarodeninováMaryKayGIVEAWAY

Reply
avatar
7. mája 2017, 10:44 delete

Produkty se mi velmi líbí! Chtěla bych si vybrat nějaký, kterým by byla aplikace velmi jednoduchá, protože někdy se s tím opravdu nadřu :D BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
7. mája 2017, 12:21 delete

Jj presne súhlas to prekvapilo aj mna. Naštastie ceny su rovnaké takze okrem trochu chýbajúcej kreativity neurobili nič co by pobúrilo :)

Reply
avatar
8. mája 2017, 14:58 delete

Tak to potom odporúčam najviac tu klasickú kajalku, nic nie je jednoduchšie :)

Reply
avatar
Lena Čerge
AUTHOR
10. mája 2017, 9:37 delete

A co pigmentace? Je ta barva na oku dostatečně sytá?

LenaČerge

Reply
avatar
29. mája 2017, 22:58 delete

určite je! Farba je neskutočne krásne výrazná!

Reply
avatar