Celebritný Bourjois Radiace RevealPocitovo značku Bourjois zbožňujem. Reálne to tak však u mňa doma absolútne nevyzerá. Včera som si dala tú námahu a hľadala koľko vecí doma od Bourjois vlastním a došla som na to, že presne 5. To sa moc na fanúšika značky nepodobá :) A k tomu všetky kúsky, ktoré mám doma, mám fakt rada a určite by som si ich kúpila zase. Dnešný výrobok je nielenže super vec, ale momentálne moja najobľúbenejšia vec v celej mojej kozmetickej výbave. Je to relatívne lacné, extrémne dobré, neskutočne dobre sa to používa a fakt pekne to vyzerá. Ozaj a ešte sa to teší hádam celosvetovej obľube :) Takže čo je tá vec, ktorú musíte mať doma? Bourjois Radiance Reveal korektor!


Očné korektory sa (bohužiaľ) stali stálou súčasťou mojej kozmetickej výbavy a neprejde dňa, žeby som ich nepoužila. Niekedy to možno nie je úplne nutné, ale zvyk ma núti ráno si ich naniesť a niekedy je to nielenže nutné, ale doslova nevyhnutné. Ako posledný mesiac. To vám poviem, že bez korektora by som si nemusela dávať námahu s vyvolávaním fotiek z Japonska, lebo namiesto 27 ročnej fresh šťastnej dievky, ktorá precestovala kontinent by sa z fotiek ozýval 27 ročný konštante unavený zombík :)

Ale vďaka tejto vecičke a Matcha Latte, každé ráno na väčšine fotiek vyzerám takto :)


Zázrak tohto korektoru spočíva v kombinácii troch vecí - je určený pre citlivú pokožku, má fakt ale že fakt super aplikátor a výborne kryje a drží. My vápenkári si k tomu ešte môžeme pridať aj super výber odtieňov :) Konrétne ten môj je 01 Ivory, čo je úžasná svetlá farba s prekrásnym ružovkastým podtónom, ktorý prekryje tmavé kruhy a prekrásne rozjasní.

Musím sa povenovať trochu tomu aplikátoru, ktorý je fakt, že prevratný. Je dostatočne tučný, široký a nanáša veľmi dobré množstvo korektoru. Ja korektor následne ,,rozmazávam" štetcom na make-up, čiže úloha pôvodného aplikátoru je pre mňa len ,,naniesť v dostatočnom množstvo". 

No a pozrite na výsledok :) Začíname takto :) trochu opuchnuto a trochu kruhovito :)


Farba korektoru je svetlejšia ako ja, čo je vzácne a žiadané :)

A tmavá farba je zjednotená! Jeeeej!


Ja som z korektoru absolútne nadšená a vôbec sa nedivím, prečo ho ospevuje toľko youtuberiek. Na https://www.parfemy-elnino.sk/ stojí cca 7€, čo je pri jeho veľkosti fakt super cena. Myslite vy na to, že onedlho sú tu teplé noci, terasky v meste a budete vy potrebovať v pondelok dať tie kruhy preč :)


A čo vy? Je korektor pod oči vašou každodennou súčasťou? Či ešte nie?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
24. mája 2017, 10:39 delete

Od Bourjois jsem zatím zkusila pouze deo ve spreji :)

Reply
avatar
24. mája 2017, 18:30 delete

tento korektor je mega! :) ja som najšťastnejšia že som ho tiež objavila,a to som ani nevedela, že ho blogerky a youtuberky tak ospevujú :) až teraz posledné dni čítam pozitívne recenzie :) chystám sa o ňom tiež písať v najbližšom článku, tak potom môžeš mrknúť :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar