Jo Malone Mimosa&CardamonMyslím si, že keď si raz kúpite Jo Malone parfém u jedného nikdy neostanete. Pretože z nejakého neznámeho dôvodu sú ako taká malá závislosť a keď máte jeden chcete ďalší a ďalší. Ja mám tento tuším tri mesiace a odkedy som ho dostala poškuľujem po ďalšom :) Ale kým sa dostaneme k môjmu sneniu, poďme na môjho súčasného miláčika Jo Malone Mimosa&Cardamon


Mimosu a Cardamom som objavila ešte pred dvoma rokmi ale pokaždé, keď som ju voňala opakovane prechádzala som štádiami chcem- nechcem. Tým, že Jo Malone je cenovo niekde inde, tak si dvakrát rozmyslíte, či sa vám páči alebo nie. Ja som teda bola na vážkach - nie, že by sa mi nepáčil, ale skôr som sa bála koľko na mne vydrží. Dilemu za mňa vyriešil manžel, ktorý mi ju kúpil ako darček. Skoro som onemela od radosti :) Jednak dosť, že taký pekný darček len tak a jednak veľké balenie :) To bolo radosti!

Samotná vôňa patrí k novším prírastkom a na trhu bola uvedená ako unisex vôňa v roku 2015. Jej základom je štiľavý kardamón a mimóza. Samotná vôňa je presne podľa môjho gusta! Je pudrová, jemne sladká ale zároveň svieža a vonia úúúplne ale úúúplne netradične. Najúžasnejšie na nej je, že vonia veľmi príjemne a nevtieravo. Je to čistá, svieža vôňa, ktorá nikdy nebude nikoho obťažovať a ak by ste si ju kúpili naslepo neverím, že by vám nesedela. A to som kedysi povedala, že si neviem predstaviť kupovať Jo Malone naslepo. Za mňa inak ideálny letný parfém!

Jo Malone Mimosa&Cardamon zoženiete aj na Notino za cenu od 66 € (podľa veľkosti). Je to také malé guilty pleasure, ktoré robí radosť pokaždé keď si ho na seba dáte :)

A čo vy? Čo je vaše guilty pleasure? Kozmetika? Či niečo úplne iné? Máte doma nejaký niche parfém?
Previous
Next Post »