Oh! Oui, oui!


Veľmi veľmi veľmi málokedy sa stáva, že jeden lak nosím po sebe opakovane. Nakoľko mám miernu lakovú poruchu a doma ich mám toľko, že by som si reálne vedela otvoriť salón a obslúžiť potreby každej z vás, je škoda opakovať farby po sebe.

Ale tento Loreal 114 Madamoiselle je jedna obrovská výnimka. Je tak nádherný a dokonalý, že mi bol trojtýždňovým spoločníkom. A kľudne by som si ho dala v nedeľu zase. Lebo je jednoducho dokonalý. 


Či už sa vám nude farby páčia, alebo nie - tento Loreal je podľa mňa kráľ všetkých nudes. Má jemný ružový nádych, takže pôsobí elegantne ale zároveň romanticky a dievčensky. Nechty vďaka nemu pôsobia prekrásne upravene a ja sa na nich neviem vynadívať.

Je to inak najdlhšie držiaci nude lak aký mám doma. S podlakom a nadlakom mi vydrží pekný s prehľadom 6 dní takže som nesmierne spokojná. Je inak silne pigmentovaný - dve vrstvy a môžete ísť von :)


A na nechtoch vyzerá takto pekne :)Ak sa chystáte na promócie, pohovory, alebo len máte radi nudes či elegantné farby určite si zaobstarajte do zbierky túto nádheru. Je to vyslovene laková trafa do čierneho :)

A čo vy? Výrazné laky alebo nude? Čakajú vás nejaké príležitosti, kde musíte mať jemné nechty?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
14. júna 2017, 18:04 delete

Už jsem tento lak někde viděla :) ten odstín je ale fakt dokonalý, přesně takový mám teď nejradši :)

eLblog

Reply
avatar
16. júna 2017, 12:29 delete

tá farba je nádherná :) k tomu to zlaté zdobenie, krása :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar