Aby biela belšia bola


Čaro bielych ceruziek som objavila niekedy koncom minulého roka a odvtedy ich používam v podstate denne. Biela ceruzka oko krásne otvorí a dodá mu krajší jas. Je to v zásade malá vec, ba priam banalita ale s naozaj veľmi veľkým výsledkom a viditeľným rozdielom.

Odkedy ich používam pochopila som jedno - nie je jedno akú bielu ceruzku používate. Dôležité sú dve veci - mäkkosť ceruzky a výdrž. Tým, že si s ceruzkou idete priamo do oka je dôležite aby bola naozaj mäkkučká a tým, že si ju nanášate na vlhké prostredie je fajn, keď nejakú dobu vydrží.


Momentálne je mojou bielou go-to ceruzkou biela NYX v odtieni Pure White, čo je presne tá krásna biela, ktorú sa oplatí mať doma. Ceruzka je super mäkká, po oku sa neskutočne dobre kĺže, čiže ju absolútne necítite a nijako vás nebude dráždiť.

Okrem mäkkosti oceňujem aj to, že je krásne pigmentovaná vďaka čomu si ju nanesiem ráno a poobede ako keby som našla. Naozaj krásna biela farba, ktorá super rozjasní a otvorí oko.  Za mňa naozaj šikovný výrobok, ktorý vám vydrží 1OO rokov a neskutočne veľakrát urobí ráno dobrú službu. Hlavne keď sú oči červenšie, unavené alebo sa z nejakého dôvodu nechcú otvoriť :) Ceruzku zoženiete v NYX obchodíkoch (kde momentálne prebiehajú inak super výpredaje) a stojí okolo 4 €.

A čo vy a biela ceruzka? Používate či stále ignorujete?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
15. júla 2017, 20:38 delete

Já jsem dříve bílou tužku dost často používala, ale myslím byla od essence, nebo miss sporty... Od Nyxu jsem ještě nic neměla.

Somethingbykate

Reply
avatar
16. júla 2017, 16:05 delete

Juuuj treba napraviť :) majú toooolko super veci :)

Reply
avatar