Video: Kúzelné Turecko :) dovolenka v hotely Incekum Su


Dovolenkové videá strihám úplne najradšej a teraz som si extrémne pohla aby som vám mohla ukázať moje dovolenkové video čo najskôr. Bola to dovolenka ako sa patrí :) Plná neskutočného množstva slnka, priezračnej vody,výborného jedla a hlavne dobrej nálady. Verím, že toto všetko nájdete v tom videu :) a zaručene viem, že ešte aj niečo naviac :)Ak by ste  boli zvedavé o samotných detailoch dovolenky, tak zájazd som kupovala na rakúskej stránke http://www.5vorflug.de/, kde bolo neskutočné množstvo last-minute dovoleniek za neskutočne nízke ceny. Jediná nevýhoda je, že sa letí len z Viedne, čo nám nevadilo ale niekomu môže. 
Bývali sme v hotely Incekum Su, ktorý sa nachádzal v časti Avsallar, čo je asi hodinka od letiska v Antalyi. V Avsallare sme už predtým boli, takže sme vedeli, že nás čaká krásne more (piesočnatá pláž) a pekné mestečko, kde sa dá večer ísť si niečo nakúpiť alebo sadnúť si na výbornú tureckú kávu. 

Dovolenka splnila absolútne všetky naše očakávania a došli sme oddýchnutí a plný dobrej nálady a zážitkov :) A čo vy? Kam sa chystáte? Báli by ste sa ísť do Turecka, či práve naopak išli by ste? Máte obľúbenú cestovku alebo kto ponúkne najlepšiu cenu s ním idete?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
16. júla 2017, 12:27 delete

Krásne video a zbožňujem tie tvoje žlté šaty s kvetinkami :) Celé video super, ja nie som nijaký profesionál ale takú maličkosť dám tip, že možno by bolo ešte krajšie keby bolo viac vykontrastované :) V takom prostredí je škoda nezvýrazniť tie farby!

Reply
avatar
16. júla 2017, 15:33 delete

To mi ani nenapadlo :) takze ďakujem za tip a krásny komentár :)

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
16. júla 2017, 23:46 delete

Nádherné video! Hneď by som tam šla :)

Reply
avatar