Voňavé Soaphoria kráľovstvo

Soaphoriu absolútne MILUJEM! Nemala som doma hádam ani jeden výrobok, ktorý by mi nesadol, alebo ktorého by som sa presýtila. Na ich výrobkoch zbožňujem nielen kvalitný obsah, ale aj pekné balenie, ktoré dotvára celý ten super pocit z použitia. Dnes mám pre vás jeden, ktorý je na leto akoby stvorený!


Skúšanie sprchového gelu bolo pre mňa ,,tenkrát poprvé" pretože z ich portfólia je to v zásade najnudnejší výrobok. Keď si vezmete, že majú šumivé kocky, suflé, super masky, tak sprcháč viete v zásade poriešiť aj v drogérii za dve eurá a nemusíte nič riešiť.

Dôvod, prečo som však riešila a riešim je môj manžel s neskutočne citlivou pokožkou, ktorý potrebuje organické a prírodné zložky. A taká presne Soaphoria je. Je  to kvalitná slovenská značka, ktorá nejde s cenami do výšin, ale za tú kvalitu dostanete relatívne rozumnú cenu. Keď som na https://www.krasnakazdyden.cz/ videla tento sprcháč, vedela som, že to bude niečo extra super na leto. 

Sprcháč sa volá Oceanizer a vonia trochu inak akoby ste si predstavili. Ja som si myslela, že bude voňať jemne, sviežo a čisto ale vonia práveže krásne výrazne - citrusovo. Veľmi svieža vôňa, ktorá vás brutálne nabudí, osvieži a krásne prevonia pokožku. 


Pravda je taká, že sprcháč si kradnem, pretože je extra super aj pre nás baby! Obsahuje totiž jednu špeciálnu riasu, ktorá sa nachádza vo wellnes, ktorá obsahuje vitamíny, ktoré spevňujú pokožku a bojujú proti striám. No super nie? Čo viac si v lete priať. Keď si k tomu pridáte super kvalitné zloženie, krásnu vôňu tak máte výrobok leta :)

Sprcháč stojí cca 7€ a ak máte chuť na sviežu bombu, viete, kde ho nájdete :) Na stránke inak momentálne prebieha akcia na moju obľúbenú Naviu - z ktorej som recenzovala mätovú vodu (klik:tu). 

Ozaj, čo dnes plánujete robiť? Alebo cez víkend? Máte obľúbený Soaphoria výrobok? Alebo ste ju nebodaj ešte neskúšali?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
28. júla 2017, 12:48 delete

Tuto pečující kosmetiku mám taky velmi ráda! Už jsem od nich vyzkoušela pár produktů a pokaždé jsem byla velmi spokojená. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
28. júla 2017, 20:40 delete

Ta vůně musí být pecka. Já od nich měla masku na obličej, takovou brčálovou :D :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
30. júla 2017, 12:31 delete

Ještě jsem nezkoušela.:) Včera jsem byla v Rakousku a dneska snad inline a večer přítel.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
31. júla 2017, 14:17 delete

U mna platí presne to iste :) nie je jeden produkt ktorý by mi nevyhovoval :)

Reply
avatar
31. júla 2017, 14:17 delete

Ktorá to bola? Aj keď viem že brčálova asi nie je pozitívne mne sa to pozdáva :)

Reply
avatar
31. júla 2017, 14:18 delete

Juuuj vidíš to mi pripomenulo že aj ja by som mohla ísť na korčule :)

Reply
avatar