A máš aj nejaký poopaľovák?


Od začiatku leta som vám ukázala niekoľko opaľovákov, ale tuším, že len jeden poopaľovák. To bol navyše gél, čo nemusí vyhovovať lenivým dušiam a preto som si dnes povedala, že vám ukážem ešte jednu letnú vychytávku pre každého lenivca. Používanie poopaľokovákov je rovnako dôležité ako používanie opaľovákov, pretože pokožka je po celom dni namáhaná, vysušená a potrebuje nakopnúť poriadnou dávkou hydratácie. Určite však nie som jediná, komu sa často po celom dni nechce a preto vám dnes ukážem niečo, čo vás super hydratuje a do pol minútky máte pokoj. 


Na https://www.parfemy-elnino.sk/ som pred dovolenkou objavila sprej Malibu After Sun s aloe vera a keďže stál okolo 5 € povedala som si, prečo nevyskúšať. Priznám sa, že som si myslela, že tým, že sa volá Malibu bude voňať ako rovnako-volajúci sa alkohol, ale na moje prekvapenie sprej je bez vône. Čo je super pre všetkých, ktorý nemajú radi vône a jediné, čo očakávajú od poopaľováku bude hydratácia pokožky. Sprej má poriadne silnú trysku takže veľmi rýchlo pokryje veľkú časť tela, čo je praktické. Ako som spomínala je to sprej – čiže nastriekate na pokožku (môžete a nemusíte rozotrieť) a máte pokoj. Mne sa niektoré dni nechcelo robiť žiaden pohyb navyše, čiže jediné, čo som urobila bolo, že som si sprej nastriekala na pokožku a tešila sa z úľavy a upokojenia. 

Za pár eúr veľmi šikovná alternatíva k Bioderma After Sun spreju. Za málo roboty krásne ukľudnená a hydratovaná pokožka.

Tak či sa ešte niekam chystáte alebo nie radím vyskúšať. Poopaľovák sa vždy hodí mať doma, pretože pokožka trpí či ste na jazere alebo pri mori.

A čo vy? Aký poopaľovák používate? Sprej? Gél? Krém?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
3. augusta 2017, 11:53 delete

Fíha taký špeciálny som ešte ani nezahliadla ale klasika u mňa je, že ak sa náhodou spálim tak panthenol a ak klasika opálenie tak po opaľovaní len hydratačné mlieko :)

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
3. augusta 2017, 18:14 delete

Tohle vůbec neznám, vidím poprvé :)

Reply
avatar
3. augusta 2017, 19:22 delete

Poopaľovačky poznám, no žiaľ, už mi došli :D a v utorok sa mi podarilo spáliť, takže som musela použiť len hydratačné mlieko.
World of Nicol

Reply
avatar
6. augusta 2017, 20:20 delete

Inak ja som si vzdy myslela, ze hydratacne mlieko je malo ale kozny ma vyviedol z omylu :) je to uplne dost :)

Reply
avatar
6. augusta 2017, 20:21 delete

aj pre mna to bola novinka :)

Reply
avatar
6. augusta 2017, 20:21 delete

to nastastie uplne staci :)

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
6. augusta 2017, 23:41 delete

Ja nedám dopustiť na ten od alverde. Prírodný a krásne voňavý :D

Reply
avatar
7. augusta 2017, 12:11 delete

Juuuuj ten ani nepoznám! Musím napraviť :)

Reply
avatar