Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkomVoči bieliacim pastám mám fakt veľký rešpekt. Jednak ma strašne lákajú, pretože povedzme si pravdu, kto by nechcel mať belšie zuby, ale jednak mám z nich rešpekt, pretože moje citlivé zuby toho veľmi málo znesú. Mojimi rukami prejdú aspoň dve mesačne ale väčšinu z nich musím po prvom použití posunúť ďalej pretože tú bolesť zubov si neviete a nechcete predstaviť. Dnes vám však prinášam jeden veľký špeciál, ktorý používam už viac ako mesiac a predstavte si – zuby ma neboli a sú reálne belšie.


Táto pasta teda nielenže robí, čo sľubuje ale ešte ju aj zoženiete bežne v drogérii. Ak vás zaujme, tak hľadajte Colgate® Max White Expert 5 days. Jej najväčšou výhodou je, že neodstraňuje len povrchové škvrny ale ide do vnútra zubu, kde navyše predchádza vytváraniu nových škvŕn. To všetky zvláda za 5 dní. Aj keď 5 dní znie celkom neuveriteľne a veľmi marketingovo, pravdu môžete vidieť samé dole na fotkách. Reálny výsledok je viditeľný veľmi rýchlo a krásne pretrváva. Pasta navyše dobre chutí (mentolovo) , veľmi príjemne pení a zuby po nej fakt absolútne nebolia. Viem, že sa opakujem ale keď neviete niekoľko dní jesť po použití pasty verte mi, že toto je fakt veľký úspech.Len pasta 2 deň

Len pasta za 5 dníBieliace pero 2 použitie
Bielosti zubov viete dopomôcť ešte jednou vychytávkou a to špeciálnou kefkou s integrovaným bieliacim perom. Colgate vytvoril zubnú kefku, ktorá v sebe ukrýva bieliace pero, ktoré biely efekt ešte zvýrazní. Pero jednoducho vysuniete z kefky a použijete večer po vyčistení zubov. Keď perom pootočíte vyjde z neho bieliaca pasta, ktorú si nanesiete špeciálnym aplikátorom a necháte cez noc pôsobiť. Výhodou je, že ani táto pasta zuby vôbec nedráždi a tiež chutí príjemne. Čo sa týka farebného výsledku aj s perom vidím rozdiel, ale úprimne k mojej spokojnosti kľudne stačila aj tá pasta.Za mňa naozaj jedna z najlepších vychytávok, aké v drogérii zoženiete. Pasta stojí okolo 4 € a ak chcete mať belšie zuby a dokopy nič preto neurobiť viete, ako na to. Dajte si len pozor, aby ste v drogérii zobrali tú s 5 days na obale, pretože tým, že sú vizuálne podobné sa človek ceľkom ľahko môže pomýliť.


A čo vy? Skúšate domáce bielenie? Alebo boli ste niekedy na profesionálnom? Láka vás? 
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzka K
AUTHOR
1. augusta 2017, 7:03 delete

Jééj vdaka za tip. akurát plánujem nejaku dobru bieliaciu pastu kupit. :)

Reply
avatar
Iva Ora
AUTHOR
1. augusta 2017, 19:14 delete

Musím ju vyskúšať:) Tiež mám citlivé zuby a keď som jeden čas používala bielu perlu, išla som sa zblázniť:/ Ďakujem za tip:)

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
1. augusta 2017, 21:00 delete

Výborně, děkuju za tip. Vyzkouším!

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
2. augusta 2017, 17:59 delete

WOW! Určite ju musím vyskúšať :)

Reply
avatar
3. augusta 2017, 9:07 delete

vrelo odporúčam, je to naozaj pecka :)

Reply
avatar
3. augusta 2017, 9:08 delete

ved to :( u mňa bohužiaľ ten efekt nestojí za tú bolesť, ale toto je pecka :)

Reply
avatar
Aďa G.
AUTHOR
3. augusta 2017, 23:16 delete

Páááni tak tú musím vyskúšať!!!
Girl with pink nails

Reply
avatar