Skúšame youtube triky - Dove Oxygen MoisturePred cca mesiacom som v stave absolútnej nudy a zúfalstva pozerala video jednej baby na YouTube, ktorá hovorila, ako prestala na zničené vlasy používať šampóny na zničené vlasy. Namiesto toho, aby ich zaťažovala hutnými výrobkami začala používať hydratujúce šampóny, ktoré vlasy práve naopak odľahčia a extrémne hydratujú. Povedala som si, že za vyskúšanie nič nedám, maximálne budem prekvapená. Na skúšku som si zobrala dvojicu od Dove (ktorú odporúčala aj ona) z radu Oxygen Moisture. Priznám sa, že Dove ma v tom videu zaujal už podľa fakt pekného balenia - uznajte, nie je tá modro- biela kombinácia fakt prekrásna? Druhá vec, ktorá zaujme keď chcete skúšať niečo experimentálne je cena - oba výrobky zoženiete v drogérii za cenu do 5€ kus. Z tohto intra mám pocit, ako keby som išla skúšať niečo, čo mi má vyliečiť nejakú extrémne hrozivú chorobu, a nie šampón a kondicionér na suché vlasy :) :) :)


Čo spája oba výrobky, okrem krásneho balenia je fakt krásna vôňa. Šampón vonia ako zelené jabĺčko, sladké, ovocné ale zároveň jemné a príjemné. Nie je to žiadna presladená vôňa, skôr naopak - príjemná, osviežujúca vôňa ideálna na leto. Šampón je bezfarebný a úplne úžasne pení. Má výbornú konzistenciu, ktorú nanesiete na vlasy a užívate si penovú párty. Stačí ho naozaj trochu a vlasy máte prečistené, prevoňané a hydratované.


Po šampóne nanášam kondicionér - ktorý sa nanáša cca 5 cm od korienkov - aby ste vlasy nezaťažili. Kondicionér vonia omnoho jemnejšie. Vonia skôr čisto ako ovocne a buď to bude tým, že každý deň konzumujem jeden melón a môj nos sa zmenil na melón alebo v kondicionéri veľmi jemne cítiť melón. Kondicionér je hustejší (niektoré značky majú rovnako husté masky) a používa sa veľmi pohodlne a príjemne. Aj keď sa to v návode nepíše, ja ho nechávam pôsobiť cca 2 minútky a následne opláchnem. A výsledok? Teraz v lete vidím, že sa mi vlasy menej mastia a sú od korienkov nadýchanejšie. To je za mňa reálne dokázateľný výsledok, ktorý pozorujem pokaždé, keď šampón použijem. Či sú zdravšie (ako sľubovala už neznáma youtuberka) vám bohužiaľ nepotvrdím, pretože to, že vlasy konštantne kulmujem, zmodrujem im v kombinácii s chlórom a slnkom určite nepomáha. Vizuálne sú však pekné, nemastia sa a vidím v nich pekný objem. Takže viete čo? Môže byť :) Vyskúšam aj masku, možno tá dopomôže k tomu ozdraveniu viac.

Ak aj vy bojujete so splasnutými vlasmi toto je celkom pekné a lacné riešenie. A ešte aj pekne vonia!

A čo vy? Aj vy sa budíte ráno s plackou na hlave? Aký šampón teraz používate? 


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
8. augusta 2017, 15:05 delete

Super typ, ešte nikdy som nepočula proti poškodeným vlasom bojovať takto :D ja používam skôr oleje, vlasy sú po nich tiež krásne, lenže teraz v lete sa mi mastia oveľa viac :/
Možno vyskúšam aj tento rad od Dove, lebo raz som mala od nich šampón, tuším práve že na namáhané vlasy a bola som s ním spokojná :)
World of Nicol

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
8. augusta 2017, 21:53 delete

Výrobky Dove mi na vlasy poměrně vyhovovaly :)

Reply
avatar
9. augusta 2017, 22:02 delete

jj oleje sú aj moja celorocna spolocnost akurat ako pises teraz v lete je s nimi celkom tazko :(

Reply
avatar
9. augusta 2017, 22:02 delete

suhlas :) su fakt super :)

Reply
avatar