Maybelline Strobing Duo


Juuuuuuuj rozjasňovače to je moje! Keď tak nad tým rozmýšľam tak neprejde deň, že by som si nejaký nedala na tvár. Rozjasňovače sú úplná čerešnička v každom líčení a ja sa vždy teším na ten záverečný ,,ťuk". Dnes tu mám jednu super drogériovú dvojku, ktorá sa kvalitovo doťahuje niekde úplne ďalej a tak o nej musíte jednoznačne počuť! Alebo možno ste už aj počuli, pretože Maybelline Strobing výrobky žnú slávu skoro na všetkých frontoch :)
Výrobky vám predstavím v poradí v ktorom ich radím používať J Zlatistú Strobing Stick v lete a ružovkastý Strobing Liquid na zimu. Aspoň ja si to tak delím J zlatisté podtóny leto, chladivé strieborné zima. No a poďme k tej tyčinke! Je absolútne perfektná! Čo treba hneď a zaraz vysvetliť je, že doma mám 3 takéto tyčinky ale od iných značiek a absolútne sa nedoťahujú na túto. Či už čo sa týka konzistencie, výdrže alebo krásneho odlesku, ktorý robí. Tyčinka sa používa extrémne jednoducho – nanesiete ju na/nad lícne kosti a vklepkáte prstami. Vyslovene pol minútová záležitosť s neskutočne úžasným výsledkom. Ak si pozriete moje video o úprave obočia tu:klik tak tu ju vidíte live v akcii J alebo nižšie na fotkách. Tyčinka drží na pokožke krásne celý deň, prejasňuje ju a robí vašu pokožku žiarivú a rozjasnenú. Fakt fakt pecka. Ja ju mám v odtieni Medium.
A druhá pecka je tekutá verzia! Ja mám doma odtieň Light Iridescent čo je rozjasňovač s dokonalým ružovým podtónom, vďaka ktorému budete aj v zime krásne rozjasnené a s dávkou šmrncu. Tekuté rozjasňovače sa dajú nanášať rôzne – buď zmiešať s make-upom pre celkovo rozjasnenejší look, alebo nanášať vklepkaním na/nad lícne kosti a len si rozjasniť pokožku. Toto balenie vám podľa mňa vydrží do dôchodku, pretože rozjasňovača stačí strašne máličko. Ako môžete vidieť na fotke je neskutočne pigmentovaný, takže fakt super malá ďobka urobí vynikajúci efekt. Čo je hlavné je, že na pokožke fakt drží krásne celý deň a vy potom vyzeráte super fresh.

Juj keby ste videli aká som z nich nadšená J Keby môžem tak si vás postavím všetky do radu a rozjasním vás nech vidíte, aké je to ľahké a aký pekný výsledok urobia J

Oba zoženiete v každej drogérii za cenu okolo 4/5€. Leto ešte ani zďaleka nekončí tak si ho nezabudnite skrášliť s trochou rozjasnenia J


A čo vy a rozjasňovače? Používate? Od ktorej značky? 
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov