Drogériové terno s názvom Maybelline MattAsi ste si už všimli, že matné rúže a lesky absolútne zbožňujem. Keby mi nebolo ľúto ostatných výrobkov, ktoré mám doma nosím len a len matné produkty na pery. Neviem prečo, ale sú podľa mňa omnoho šmrncovnejšie a oveľa dlhšie vydržia na perách. A navyše - matné výrobky nemusia byť vôbec drahé a je veľká šanca, že budú fakt super. Zo skúseností vám môžem bez obáv odporučiť Loreal Lip Paint. Avon matné rúže, NYX Lingerie a teraz najnovšie aj Maybelline. Tí to podľa mňa trhli na celej čiare, pretože sú najlacnejší, majú absolútne úžasné odtiene, ktoré teraz na jeseň musíte jednoducho mať. Dnes vám ukážem moju jesennú svätú trojicu a verím, že nebudem jediná, kto z nich bude nadšený.
Čo sa týka samotných rúžov sú z edície Maybelline Color Sensational Matte. Majú vcelku pekné, elegantné balenie - matný šedo priesvitný obal so strieborným spodkom. Na drogériový výrobok podľa mňa naozaj veľmi pekné a ničím nerušivé. 

A poďme na samotnú trojicu :)

Prvé dva, ktoré vám predstavím sú Peach Buff (hore) a Beige Babe (dole). V zásade sú veľmi podobné a ich odlišnosť vidíte hlavne na fotkách na ruke. Oba odtiene sú elegantné matné nude s tým rozdielom, že Peach Buff je do ružova a Beige Babe je do béžova. Oba sú super na každodenné líčenie a ak k tomu pridáte aj výraznejšie oči máte o pekný jesenný look postarané.

Aj napriek tomu, že sú rúže matné pery nevysušujú, nedrolia sa a ani nerobia takú tú nepeknú suchú linku. 


Ak si však trúfnete aj na výraznejšie farby potom je absolútny MUST HAVE a môj obľúbenec odtieň Brown Sugar. Je to krásna tmavá hnedá farba, ktorá je pre mňa úplným synonymom jesene. Je to mix hnedej/bordovej/vínovej - proste tých najkrajších tmavých farieb.


A dajme si ešte raz rekapituláciu pokope nech si viete dobre vybrať :)
Beige Babe
Brown Sugar
Peach Buff
Rúže zoženiete v každej drogérke za cenu okolo 5€. Juuuuj ako sa teším, že je jeseň a konečne môžem nosiť tmavé farby, svetre a kotníčky :)

A čo vy? Z čoho sa najviac tešíte na jeseň? Matné alebo lesklé rúže? Čo je váš obľúbený výrobok od Maybelline?


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
27. septembra 2017, 22:35 delete

mas pravdu vsetky tri su vazne krasne! Tebe sa najviac hodi ten tmavy, ja by som naopak brala svetly :) K.

Reply
avatar
3. októbra 2017, 22:21 delete

Dakujem :) nech si vyberies ktorykolvek nebude to krok vedla :)

Reply
avatar