Čo je nové na mojom umývadle


Keby som mala začať odpoveďou na otázku z nadpisu tak začnem slovami, že nič. A to je vám vcelku neštandardná situácia, ktorá ma vlastne nakopla k napísaniu tohto článku. Že po dlhej dobe som si našla fakt super kefku a fakt super pastu, vďaka ktorým si pobyt v drogérii skrátim o celých 
5 minút, kde by som inak dumala nad tým, čo si vybrať :) Aby som písala úplne pravdu - pastu prestriedavam (inak s tou super starou verziou Colgate Triple Action) lebo to beriem, že by si inak zuby mohli zvyknúť. Čo inak ako teraz píšem, ani neviem, či je alebo nie je pravda - tak ak ste náhodou v tomto múdrejšie dajte vedieť :)


No, ale čo sa mi tak veľmi páči na tejto dvojici je, že je to podľa mňa jediná drogériová pasta, ktorá reálne vybieli zuby bez toho, aby ich urobila citlivé. Mne zcitlivý zuby ešte aj Signal na jedno euro, ktorý má podľa mňa nulové bieliace schopnosti, ale čuduj sa svet tento Colgate nie. Pasta fakt pekne chutí, super pení a ten bieliaci efekt je absolútne nespochybniteľný. 

Navyše, ak by vám to prišlo málo v tejto edícii je kefka, ktorá obsahuje takú malú náplň, ktorou si prejdete zuby a zosilníte bieliaci efekt.


Ak sa teda chcete usmievať v lete na tureckého Murata s belšími zúbkami, šupito do drogérie. Výsledok je viditeľný cca po 4 dňoch, takže podľa mňa ste v dobrom časovom limite :)

A čo vy a bieliace pasty? Ktoré odporúčate? Skúšali ste túto?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
23. júna 2018, 13:47 delete

Ahoj mohla by si v buducnosti spravit nejaku recenziu na serum ci prirodne oleje na riasy pre rychlejsi rast velmi by to potesilo

Reply
avatar
Zuzka
AUTHOR
24. júna 2018, 18:26 delete

Ahoj. Zaujímavá recenzia. Pasta aj kefka ma zaujali a musím sa na nich bližšie pozrieť 😊

Suesanqa

Reply
avatar