S kým sa (ne) vidím na Pohode?


Keby ste chceli vedieť, čo je u mňa nové v zásade nič :) stále u mňa fičia matné rúže, výrazné rúže a aj napriek predikcii niekoľko prajných ľudí z môjho okolia, aj keď mi je niekedy zle ako poslednému opilcovi na hlavnej stanici :) neupúšťam sa a hrám sa každý deň s make-upom aj vlasmi :) A keďže ma to stále baví, mám vám dnes aspoň čo ukázať :) pretože do mojej zbierky pribudli 4 krásne kúsky, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť ak máte radi kombináciu pigmentované a matné :)

Už to vlastne ani nie je novinka, ale Dermacol niekedy koncom jari/začiatkom leta prišiel s novými rúžmi s názvom Pretty v 17 úžasných odtieňoch. Ja som si ich bola okuknúť na predajni a poviem vám pravdu sú také pekné, že kým si vyberiete jeden tak si to trikrát rozmyslíte a vyberiete si nejaký iný :) Ja mám doma 4 super letné odtiene 8,14,6 a jeden celoročný krásny nude 2. 

Čo sa týka obalu, rúže ostali v klasickom Dermacoláckom klikacom obale, akurát lesklý formát vymenili za matný. Mne osobne sa tie bielo zlaté/alebo modro zlaté lesklé obaly páčili viacej, ale dajte vedieť vy :) väčšina sa počíta :)

Po vykliknutí rúža vás čaká pekný matný produkt, ktorý je brutálne pigmentovaný v jednej vrstve, a perám dodá krásnu matnú výraznú farbu. Mojím absolútnym favoritom je 07 čo je krásna cyklámenová farba, ktorú mám aj na sebe na fotke. Rúže vydržia na perách hodiny a môžte kľudne aj niečo malé zjesť alebo vypiť. Cena jedného je okolo 6 €.To, že sa takéto rúže brutálne hodia na leto asi viete :) ale rovnako sa hodia aj na festival, kde si s nimi môžete dopomôcť k nejakému štýlovému líčeniu. Ak ste menej tehotné ako ja :) a budete sa nachádzať tento víkend na Pohode tak vám radím zastaviť v sa v Dermacol stánku, kde bude kopec vychytávok ako súťaže, vizážisti a samozrejme aj špeci zľavy :) Ak ste aj súťaživé tipy tak si jednoducho môžete zasúťažiť o poriadny Dermacol balíček - stačí ak pôjdete do tohto kozmetického kráľovstva, odfotíte sa tam a dáte fotku na Instagram :) a potom už len stačí dúfať, že sa na vás obrátila šťastena :) Držím palce a užite si aj za mňa :) ja budem pravdepodobne niekde na lehátku a vyloženými nohami a knihou v ruke :)

A čo vy? Aký víkend plánujete? Bazén? Festival? Dovolenka? Pamiatky?

Previous
Next Post »