Balea gulička veru nie!
Už dlho sme tu nemali príspevok do kategorie toto určite nekupujte. No po kúpení a dôkladnom vyskúšaní tejto Balea guličky som si povedala, že nemôžem dlho čakať s uverejnením aby ste si ju náhodou nekúpili.
Mám rada Balea výrobky, naozaj ale odtiaľ potiaľ. Kým Vám ešte opíšem túto deo guličku chcem podotknúť, že nie som nejako obzvlášť potivý tip. Tak ako každá druhá baba. Bez guličky by som sa necítila komfortne ale prežila by som - aj okolie.
Túto guličku som si kúpila v DM za cenu +- 1,6 eura jednak preto, že som chcela ušetriť, jednak preto že ma zaujalo že je bez aluminia a jednak preto, že som si povedala, vedˇsa moc nepotím môžem si kúpiť aj slabšiu.
Chyba. Gulička má síce príjemnú vôňu ale v mixe s Vaším aj minimálnym potom je to vážne hrôza. Predtým sa mi nestávalo, že by mi pot zafarbil oblečenie ale po použití tejto guličky mi na veciach ostali fľaky.
Naozaj som po pár hodinách začala zapáchať a cítila som sa veľmi nekomfortne.
Čiže nie nie A NIE NIE NIE NIE NIE už nikdy viac. A odporúčam aj Vám priplatiť si asi že 50 centov za hocičo. Všetko bude lepšie ako táto gulička. Verte mi.
A čo Vy? Akú používate Vy? Stalo sa Vám dačo podobné?
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
18. apríla 2012, 6:34 delete

No já většinou používám deodorant :) Ale tohle bych nečekala, že to udělá :)

Reply
avatar
nina
AUTHOR
18. apríla 2012, 10:28 delete

s tými fľakmi je to blbé, ale ja sa celkovo vyhýbam deodorantom a radšej si kúpim antiperspirant- predsa len je to proti poteniu a nie len na zamaskovanie pachu. inak som si minule tiež kúpila bezalumíniovú guľôčku od nivey a nie som spokojná. myslím, že celkovo je problém práve v tom zložení :-/ hold, bez alumínia sa asi nezaobídeme

Reply
avatar
An.
AUTHOR
18. apríla 2012, 13:02 delete

Já používám spíš tuhé deodoranty. :) Kuličky mě rozčilují, tuhle si tedy nekoupím. :)

http://propadliste-dejin.blogspot.com/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
18. apríla 2012, 14:46 delete

Něco podobného mi udělala kdysi dávno tuším Rexona for teens, taky kulička. a byla to katastrofa. Smrděla, snad jsem se po ní potila ještě víc a zničila mi nejedno tričko.

Reply
avatar
Buttercupie.
AUTHOR
18. apríla 2012, 16:51 delete

Mě od Baley sedne jak co, ale deodoranty jsem ještě nezkoušela. Ale musím taky podotknout, že já si nerozumím s kuličkama všeobecne ani gelovými deodoranty ani se spreji... Já musím mít jedině tuhý (a o to víc musím být pak opatrná když si oblékám černé oblečení, neb mi tričko někdy deodorant "utřě")... Já se po kuličce a gelu cítím hrozně taková, upocená. Vadí mi to tekuté složení, roto miluju tuhé Nivei. :)))

http://deerwithorns.blogspot.com/

Reply
avatar
Robinka
AUTHOR
18. apríla 2012, 17:29 delete

Balea som pouzivala spreje, napr. kokosovy a boli dobre :) Gulicky nepouzivam, vseobecne nemaju velky ucinok, myslim ze najlepsie su tuhe deodoranty, ale tym flakom na obleceni som sa nevyhla asi este so ziadnym, na vsetkych svetlych trickach mam casom flaky.. :/

Reply
avatar
Susanne
AUTHOR
18. apríla 2012, 17:31 delete

já nemám tyhle kuličkové věci ráda celkově, jediná věc s kuličkovým aplikátorem, kterou doopravdy využiju je zklidňující masážní gel :/

Reply
avatar
BeBe
AUTHOR
18. apríla 2012, 19:00 delete

Já teď používám Garnier invisimineral a jsem docela spokojená, ale jen s jedním druhem (modrý pruh a nápis invisi clear) zbytek nějak divně smrdí. Jednou jsem si koupila myslím od Dove nějaký okurkový, prý to mělo být nějaké extra fresh a osvěžující, říkala jsem si, na léto fajn, ale nakonec, takový puch jsem v životě nezažila.

Reply
avatar
Dianna
AUTHOR
20. apríla 2012, 17:16 delete

ja používam aj sprej aj guľôčku, keď niekam idem a myslím, že je dosť individuálne ako na každého antiperspirant/ deodorant funguje, mne vyhovuje napr. garnier, nemám rada tuhé, sú z nich príšerné fľaky, ale garnier invisimineral sú super ! :)

Reply
avatar
21. apríla 2012, 11:56 delete

Súhlasím Garnier je super, ten mám teraz aj ja:)

Reply
avatar
Nicola
AUTHOR
21. apríla 2012, 19:40 delete

ja som bola niekolko rokov verna adidasu ale lutujem ze som niveu nevyskusala skor,je perfektna

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. marca 2013, 7:45 delete

s the only thing that can tell you with any assurance that a project can move
ahead and make money. Approach human resource professionals and companies
and ask what skills and qualities they look for in staff and be able to
tick all the boxes before applying. Thanks for reading this article about Oregon gem mining on Associatedcontent.

Reply
avatar