Bielenda regeneračný telový balzam

V poslednej dobe sa síce všade prízvukuje aké je dobré používať výrobky z prírodnej kozmetiky ale aj tak mám pocit, akoby ich bolo na trhu stále pomerne málo. Prírodnú kozmetiku ako svoj hlavný slogan vo veľkom profanuje Oriflame, Alverde a okrem nich veľa ďalších značiek nepoznám. Pred niekoľkými týždňami som na internete narazila na značku Bielenda, čo je u nás pomerne neznáma značka, ale úplne iná situácia je v Poľsku, kde ju pozná veľa ľudí. Je to prírodná kozmetika, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách a je nealergénna, čo dokazuje aj tým, že svoje produkty skúša na ľuďoch s alergiami, aby mohli sledovať ich reakcie. Ak Vás zajímajú ďalšie informácie a zložky ich prípravkov nájdete ich na www.bielenda.sk 
Na stránke majú široký výber výrobkov od telovej kozmetiky až po výrobky na intímnu hygienu. Ja som si objednala regeneračný telový balzam z kategorie Florina s vôňou orchidey. Pri objednávaní som si vôbec neuvedomila, že som si objednala vôňu orchidey až potom mi došlo, keď som na balíček čakala, že vlastne vôbec neviem ako orchidea vonia. Privoňala som si k svojej, čo mám v izbe na okne, ale tá úprimne nevoňala nijak. Tak som čakala, že čo mi vlastne príde. Telové mliečko vonia veľmi príjemne, najviac by som vôňu prirovnala asi k nejakej cukríkovo - kvetinovo - vanilkovej. Je naozaj veľmi príjemná, nevtieravá, taká na leto ako aj na zimu. Mlieko má veľmi príjemnú konzistenciu, ani príliš hustú ani riedku, takú akurát na to, aby sa rýchlo vstrebalo ( pre predstavenie asi takú ako zelený garnier). Balzam je určený najmä na suchú pokožku, ktorú regeneruje a zvláčňuje aj vďaka kolagénu a vitamínu A. Môj verdikt je, že to naozaj platí. Po použití balzamu som ostala hydratovaná tri dni, naozaj som sa nemusela vôbec krémovať a moja pokožka bola krásne hladká. Opäť by som krém prirovnala k Garnieru akurát cenovo vychádza o polovicu lacnejší a je prírodný. 
K nákupu som dostala na vyskúšanie aj vzorky, ktoré boli prevažne na staršiu pleť - čiže som ich dala mamine. Bola veľmi spokojná, krémy pokožku nedráždili a krásne hydratovali. Na čo by som chcela na stránke poukázať je to, že keď si kliknete na telovú kozmetiku hore sa Vám objavia telové maslá. Sú určené najmä na staršiu pokožku, pre staršie ženy - mne osobne sa to veľmi páči a príde mi to ako super darček pre maminu. Ja sama jej nejaké maslo určite objednám, a som si úplne istá, že sa jej to bude páčiť. 
Výber je na stránke http://www.bielenda.sk/index.php?kk=bielenda-shop naozaj veľký a voňavý, stačí sa pozrieť.
A čo Vy? Poznáte túto kozmetiku? Páči sa Vám? Vyskúšali by ste ju?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
stylish fox
AUTHOR
16. júna 2012, 10:08 delete

Ďakujem za radu :) Určite vyskúšam!

Reply
avatar
17. júna 2012, 10:47 delete

stylish fox - určite budeš spokojná :)

Reply
avatar