Krásne tiene na november :)


Celoročne najobľúbenejšia farba tieňov? Jednoznačne celá škála hnedo - zlatej! Sú to tiene, ktoré mi podľa môjho okolia a mňa samej najlepšie svedčia a ja sa snimi strašne rada maľujem. Vo všeobecnosti mám všetky zlaté možnosti z klasických značiek už vykúpené preto ma vždy poteší ak nájdem nejakú zlatú výzvu za super cenu. Po mojej predošlej skúsenosti s výrobkom Urban Decay a internetovou stránkou 
http://www.kvalitnakozmetika.sk/ som sa rozhodla vyskúšať ďalší výrobok.  Ako najzaujímavejší mi prišiel práve tento práškový tieň v odtieni Shag.
 

 Tieň má  podľa mňa veľmi pekné balenie, je to taká metalicko - fialová tyčinka, ktorú odšrobujete a opatrne (keďže je to práškový tieň vytiahnete). Paradoxne ak nie ste pri vyťahovaní opatrné trochu Vás to posype tieňom, ale ako sa uvádza aj na škatulke, na oku sa tieň netrúsi. Neviem ako je to možné, ale je to tak. Akonáhle aplikátor priložíte na oko už sa báť nemusíte, tieň sa bude pekne nanášať.
 Čo sa samotného aplikátora týka je to veľmi príjemný štetec. Na obale sa píše, že môžete tieň nanášať buď ním alebo Vašim vlastným, ale keďže ja nie som nejaký štetcový expert, tento mi úplne stačí a vyhovuje. Nie, úprimne vážne, podľa mňa je naozaj super :)

 Tieň má krásnu sýtu zlat farbu s trblietkami, ktoré na oku zmiznú, ostane len krásna rozžiarená zlatá farba.

 Jedna vrstva na oku. To už sami vidtíte, že aj napriek tomu, že je tieň práškový je naozaj super pigmentovaný a už jedna vrstva je dostatočne sýta. Naozaj opadával minimálne a s tieňom sa krásne robilo.
Tu je takmer finálna verzia, dodala som na kraj oka o čosi tmavší tieň a pod obočie svetlejší.  Naozaj pekná farba ma každodenné nosenie. Za mňa určite áno, odporčam všetkými 10timi :)

A čo Vy? Aké s Vaše obľúbené farby očných tieňov? Aké značky tieňov používate?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
Veronika
AUTHOR
6. novembra 2012, 10:01 delete

Super barva, takové mám taky ráda. :)

Reply
avatar
6. novembra 2012, 10:19 delete

čau , pekná farbička a veľmi ti pristane:-) Mňa však zaujal tvoje vlasy, neviem, či to je foťákom, ale prezraď mi, čo používaš za farbičku? :-))

Reply
avatar
6. novembra 2012, 10:57 delete

:)) nie tá farba je naozaj krásna, hlavne keď svieti slnko tie odlesky sú na nezaplatenie :) Je to Loreal Sumblime Mousse 53 oslnivý zlatý gaštan :) Písala som o nej tu:

http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2012/09/bianca-testuje-loreal-sublime-mousse.html

a ďakujem :))

Reply
avatar
Džejna
AUTHOR
6. novembra 2012, 14:20 delete

Ja mám podobný tieň od Rimmel, ktorý sa už nevyrába a tiež naň nedám dopustiť :-) Inak veľmi krásna farba vlasov, takú som vždy chcela :-)

Reply
avatar
6. novembra 2012, 14:27 delete

to najviac nahnevá, keď sa niečo prestane vyrábať čo má človek rád :(( Poznám veľmi dôverne :) A za vlasy ďakujem, až som prekvapená, že ste si ich tak dôkladne všimli :))

Reply
avatar
Lucy †
AUTHOR
6. novembra 2012, 15:45 delete

mně se ty stíny nezdají, stínům s takovouto konzistencí nevěřím, během dne se totiž na oku rozpatlou

Reply
avatar
Cammie
AUTHOR
6. novembra 2012, 16:02 delete

Moc pěkné :)
Mám podobnou tužku na oči ;)

musliwithmilk.blogspot.com

Reply
avatar
Vanesa
AUTHOR
6. novembra 2012, 16:08 delete

Hezké stíny, mě se také moc líbí hnědé!:)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. novembra 2012, 17:59 delete

pekné :) ja som objavila jednu krásnu paletku taku povedzme Christmas edition z Clarinsu.Samozrejme cenovo je to uplne niekde inde nez tento vyrobok ale je krásna a ako darcek pod stromcek urcite poteší :)raz za rok si dopriat niečo drahšie a krásne podla mna hriech nie je :) ak by si sa chcela kuknut tu je jej nazov : clarins odyssey eye palette.urcite by ti pasovala :) s pozdravom Tina

Reply
avatar
Take it easy
AUTHOR
6. novembra 2012, 19:54 delete

hezká barva stínů :-) ale asi bych dále dala přednost klasickým v paletce :-)

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
6. novembra 2012, 19:55 delete

krásne sú ale na šanela nemajú ;DD

Reply
avatar
6. novembra 2012, 21:07 delete

o tom nepochybujem :)) minimálne cenou :)

Reply
avatar
6. novembra 2012, 21:07 delete

jj, mojím snom je tiež paletka, ale tá cena je omnoho vyššia :(

Reply
avatar
6. novembra 2012, 21:09 delete

Ďakujem za krásny komentár a súhlasím stým, že radosť si robiť treba! Pozerala som si tú paletku a je úplne božská! tiež sa mi veľmi páčili z tej kolekcie aj líčka! Nikdy som netušila, že Clarins má tak krásne balenia. Mala som doma očný gél, krém a ceruzku na pery,tie boli Ok a výzor balení podpriemerný, ale táto Odyssey no jedným slovom wow!

Reply
avatar
6. novembra 2012, 21:10 delete

tá musí byť tiež krásna :)

Reply
avatar
6. novembra 2012, 21:10 delete

súhlasím s niektorými práškovými býva oštara, ale tieto našťastie nie sú ten príklad:)

Reply
avatar