Ako sa zbaviť celulitídy
Celulitída je pomerne ošemetná téma. Ľudia, ktorých trápi sa o nej neradi rozprávajú, lebo im to je nepríjemné a tých čo netrápi to zase neriešia. V mojom blízkom okolí som však mala možnosť pozorovať viacero prípadov vyliečenej celulitídy a preto, ak sa Vám náhodou začne tvoriť, nepodliehajte panike, ale začnite s tým niečo robiť. Verte mi, zbaviť sa jej dá, len to chce disciplínu. 

Samozrejme existujú dve možnosti a ideálne je kombinovať obe. Jednou je začať seriózne cvičiť, hýbať sa a vygoogliť si cviky, ktoré napomáhajú zbaveniu sa celulitídy – týmto spôsobom si ju oddrela moja kamarátka a naozaj stehná mala po pol roku krásne. Druhý spôsob sú anticelulitídne gély. Môžete si hovoriť čo chcete, že je to len reklamný trik, ale nie je. Základom, čo však drvivá väčšina ľudí nevydrží je dodržiavať inštrukcie. Priznajte sa, keď je na balení napísané masírovať 10 minút dvakrát denne, dodržíte to?


Moja teta každopádne áno, tá s celulitídou permanentne bojuje, a keď dodržuje pravidlá tak krásne vyhráva. Naozaj všetko je to o dodržovaní pravidiel. Čo sa samotných krémov týka, anticelulitídny krém najnovšie vydáva aj Avon a vyzerá zaujímavo. Na prvý pohľad sa mi zapáčilo ako žene balenie, ktoré je krásne cyklámenové a má veľkosť 150ml. Prvé výsledky by mali byť badateľné za 6dní, čo je super možno ako nejaký rýchlo kúra ak Vás Váš drahý prekvapí víkendovým pobytom a Vy na sebe badáte nejaké nedostatky. Krém má dvojitý účinok a vďaka svojím vlastnostiam, nielen že pomáha celulitídu ničiť, ale pomáha aj tomu, aby sa vrátila naspäť. Najlepšie výsledky sú viditeľné po 4 týždňoch, a najlepšie je podľa mňa aj potom neprestávať a pokračovať s kúrou ďalej.

Krém má ako som písala 150ml a gélovitú konzisteniu. Nanáša sa naozaj veľmi ľahko, nanesiete si malú dávku do dlaní a začnete masírovať stehná. Odporúčam aspoň 1,5 minúty každé (ak sa Vám nechce oslovte polovičku). Pre tých, čo používajú Avon, mne osobne vôňa pripomína ich skvostný telový olivový krém z Planet Spa. Zaschne skôr ako si uvedomíte, že prešla minúta a pol.

Okrem tohto krému sú medzi novinkami aj iné výrobky na zlepšenie postavy, takže ak ste si dali ako Novoročné predsavzatie robiť niečo s postavou určite nevynechajte katalóg 4/2013, ktorý by Vám Vaše Avon lady mali začať roznášať niekedy teraz. Ak Avon lady nemáte nezúfajte, info nájdete na  http://www.avon.sk/PRSuite/home_page.page#/home

Aj keď ešte síce nie je leto a Vy máte pocit, že máte ešte čas, niekedy je lepšie myslieť trochu dopredu a začať skôr. Lepšie skôr ako neskôr, alebo dokonca nikdy.

A čo Vy? Trápi Vás celulitída? Používali ste niekedy nejaké krémy?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Kristine
AUTHOR
27. februára 2013, 21:58 delete

no, takové krémy jsem také zkoušela a nikdy jsem nezaregistrovala zázrak :/

Reply
avatar
Aneta
AUTHOR
28. februára 2013, 12:23 delete

A koľko stojí, ak sa smiem spýtať? :)

Reply
avatar
28. februára 2013, 14:01 delete

teraz je v akcii za cenu 4,9, čo je podľa mňa úplne bezkonkurenčné :)

Reply
avatar
Bellatrix
AUTHOR
28. februára 2013, 17:46 delete

aj ked tie kremy nejaky maly icunok mat mozu, myslim si, ze tam ide hlavne o tu mamsaz. porovnatelne vysledky by sa dali dosiahnut pri masirovani indulonou

Reply
avatar
Petra
AUTHOR
1. marca 2013, 10:21 delete

Ja si tiež plánujem kúpiť túto kúru...ja si myslím, že na odstránenie celulitídy je potrebné cvičiť, upraviť si jedálniček a používať aj krémy...všetko dokopy účinkuje lepšie a rýchlejšie :-)

Reply
avatar
Nina Wagner
AUTHOR
1. marca 2013, 21:01 delete

Já už jsem boj s ní asi vzdala :D Ale zkusím..jinak super giveaway, ráda bych tě pozvala i na tu svou o psaníčko :)
http://newayofashion.blogspot.cz/2013/03/giveaway-o-psanicko.html

Reply
avatar
2. marca 2013, 23:15 delete

súhlasím, ideálne je robiť všetko čo si napísala:) ale verím, že tá kúra tomu pekne dopomôže :)

Reply
avatar