Ovocná maska od Himalaye

 Počuli ste niekedy o ovocnej make? Nie? Ani ja, ale hneď keď som ju videla na http://www.mojahimalaya.sk/ vedela som, že ju musím mať. Od Himalaye som skúšala Neem masku, ktorá doteraz patrí k maskám, ktoré ešte žiadna značka neprekonala a tak som sa veľmi tešila, že vyskúšam ďalšiu, práve túto osviežujúcu ovocnú masku.
 Maska je určená na normálnu až suchú pleť a má mať osviežujúce účinky. Tieto účinky podporuje fakt, že maska pleť ochladzuje a upokokuje. Nemusíte sa však báť, ja som na tvári žiadne chladenie nepostrehla, takže žiadne obavy, že Vás v zime nejako rozostudí. To ochladenie by som skôr pripísala tomu, že ideálne je dávať ju dole chladnejšou vodou - vtedy sa najmä preukážu jej účinky.
 Maska má sýto oranžovú farbu a veľmi chustú konzistenciu. Je to akoby ste na tvár nanášali super husté ovocné pyré. Nepovedala by som, že vonia ovocne, skôr tak príjemne čisto. Na tvári ju necháte pôsobiť 10- 15minút a potom zmyjete. Zmýva sa ľahko či už namočeným tamponikom alebo vodou.

Na rozdiel od Neem masky je táto maska určená podľa mňa pre všetkých. Je to veľmi príjemná maska, ktorá na pleti zanechá príjemný,vláčny pocit, akoby ste jej dopriali naozaj čas oddychu. Je super na celý rok, či už zimu,alebo leto pretože pleť nedráždi, ale naozaj pekne rozžiari.
Ak hľadáte nejakú takú masku, naozaj na zregenerovanie a oddýchnutie pleti táto by sa Vám mohla páčiť.

A čo Vy? Preferujete nejaké špeciálne masky? Podľa čoho si kupujete masky?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Natali
AUTHOR
25. februára 2013, 19:46 delete

super recenze :)kupuju a i vyrábím :)

http://fashionbynat.blogspot.cz/

Reply
avatar
Kačka
AUTHOR
25. februára 2013, 22:27 delete

pěkně napsané :) párkrát jsem je i zkoušela vyrábět, ale jsem na to nějak líná :D

Reply
avatar
janina
AUTHOR
26. februára 2013, 19:58 delete

Neem masku som si kúpila na základe tvojej recenzie a neviem si ju vynachváliť. Aj táto vyzerá super. Celkovo som s výrobkami tejto značky veľmi spokojná - sú veľmi dobré a extrémne lacné :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. februára 2013, 21:17 delete

aj ja som si na základe tvojej recenzie kúpila masku Neem a mňa štípe a pleť mám po nej vysušenú a to mám mastný typ pleti :/ a nevidím žiaden zázrak :/

Reply
avatar
28. februára 2013, 14:03 delete

obdivujem ľudí, ktorí vyrábajú masky, keby som nebola taká lenivá :)

Reply
avatar
28. februára 2013, 14:03 delete

presne môj názor, mám doma naozaj veľa Himalaya výrobkov, a som si 100% istá, že sa k drvivej väčšine budem vracať stále :)

Reply
avatar
28. februára 2013, 14:04 delete

to ma naozaj mrzí, pretože som dostala veľa e-mailov aj celkovo reakcií a ľuďom veľmi vyhovuje. Ale ľudia majú rozdielne druhy pokožky, niekomu sadne niekomu nie :(
Naozaj škoda:(

Reply
avatar
Violets
AUTHOR
3. marca 2013, 16:38 delete

ooo, to není makeup, že? dělám si srandu:D vůbec tuhle značku neznám

Reply
avatar