Matrix BiolageAko som už viackrát písala v novembri som sa dala pomerne radikálne ostrihať. Z pôvodnej dlžky som dala dole +- 15 cm, čo je naozaj veľa, ale moje vlasy boli tak zničené, že som sa na to už nemohla pozerať. Okrem toho, že som toho pochopiteľne ľutovala (a doteraz niekedy aj ľutujem) mi najviac prekážali neustále reči okolo toho a slová – veď si ich vôbec nemala zničené. Síce ma prvý týždeň táto poznámka tešila, ale ostatný čas po tom mi to vlastne len neustále pripomínalo, koľko času, peňazí a energie som musela denno denne investovať to toho, aby moje vlasy a.k.a to najhoršie seno aké ste kedy videli, vyzerali pekne vďaka pomoci zvanej vlasová kozmetika


Za ten čas, čo som sa snažila ozdravovať si ich som vyskúšala neskutočne veľa vecí.  Niektoré boli lepšie, iné horšie a dnes som sa rozhodla napísať Vám o niečom, čo vlasom celkom pomohlo. Niekedy na jar som u kaderníčky absolvovala hĺbkovo regeneračnú kúru Matrix Biolage, ktorá naozaj vlasy veľmi pekne zocelila. Ak by ste si ju chceli niekde hľadať kúra sa plným menom volá Matrix Biolage ForteThérapie vlasová kúra pre poškodené vlasy. Moja kúra sa skladala z 10 sedení u kaderníčky  počas obdobia cca troch týždňov. Kaderníčka mi na vlasy naniesla kapsulu, ktorú následne vmasírovala do vlasov a nechala chvíľu pôsobiť. Potom ju zmyla a vlasy doošetrovala ostatnými produktmi z rady Biolage. Viditeľné účinky nastali už po prvej kapsuly, pretože vlasy boli krásne, zocelené a naozaj veľmi lesklé. Po česaní nebolo rozštiepenie koncov až tak viditeľné a vlasy pôsobili silno – na pohľad aj na dotyk.Neviem prečo ma v dnešnej internetovej dobe nenapadlo pozrieť sa na internet, či sa kúra nedá kúpiť a urobiť si ju doma, ale každopádne nenapadlo. Za 10 sedení som zaplatila presne 65 eur, a aj keď som bola spokojná, na internete som zistila, že kúra sa dá veľmi ľahko kúpiť za cenu +- 15 eúr, čo je naozaj rozdiel. Nakoľko nešlo o aplikovanie nejakým špeciálnym prístrojom, čisto masáž hlavy roztokom z ampulky bola to pomerne zbytočná investícia, resp. mnohonásobne predražená.
Týmto som Vám chcela napísať dve veci – jednak je to naozaj dobrá vec. Buď ako preventívna kúra, pretože vlasy naozaj neskutočne krásne zocelí a zosilní. Na druhú stranu ak máte pocit, že sa Vám vlasy štiepia ale nie úplne extrémne je to super vec, a verím, že pokiaľ nie sú úplne extrémne zničené pomôže to. Posledný fakt je, že kúra pomôže aj na veľmi zničené vlasy ale nevylieči ich úplne. Na čas ich zocelí a spevní, ale sami proste musíte v kútiku niekde vedieť, že ak sú na tom vlasy už naozaj super zle, nič iné ako nožničky nepomôže.
Tak dúfam, že som poradila, určite si pozerajte pred takýmto veľkými investíciami internet, často krát na ňom nájdete aj to, o čom ste možno nemali ani poňatia, že tam bude.
A čo Vy? Tiež ste si niekedy kúpili niečo čo bolo na internete omnoho lacnejšie?

Máte nejaké Matrix výrobky?


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
krinolina
AUTHOR
23. februára 2013, 12:34 delete

ja mam doma sampon a olejcek, prednedavnom som o nich aj pisala..kura vyzera velmi zaujimavo, moznoze si ju aj zaobstaram bo tiez riesim ci ostrihat alebo co...ale je mi luto dlzky i ked mam dopostupna vlasy a ten spodok je suchy a riedky a neviem aky ale su dlhee

Reply
avatar
23. februára 2013, 12:52 delete

Kura je naozaj super vec a za tu cenu v podstate nie je ani nad cim rozmyslat :) Ja som mala vlasy naozaj uz strasne znicene a z tych 15cm co islo dole bolo realne neskutocne znicenych asi 10cm, cize u mna to bolo velmi potrebne :)

Reply
avatar