Obľúbené výrobky máj :)Ani sme sa nenazdali a opäť ubehol mesiac a ja môžem napísať článok o mojich obľúbených veciach za máj. Opäť tu máme rôzne záležitosti, tak dúfam, že sa Vám nude článok páčiť:


1, Mirage! To je voňavka, ktorú používam stále už viac ako dva roky a neviem sa jej nabažiť. V mojom používaní dochádza k akýmsi vlnám, kedy raz ju používam neprestajne možno mesiac a potom sa jej nechytím pol roku. Toto je presne ten prípad, myslím, že od decembra som ju takmer pol roka nepoužívala a začala som teraz a neviem prestať. Chvália mi ju všetci. V robote, v rodine a dokonca aj na ulici. Oriflame má naozaj zopár výrobkov, ktoré stoja za to a toto je jeden z nich. Trúfam si povedať, že za 10 eur nezoženiete lepšiu voňavku. Určite by som ju však nekupovala naslepo, je pomerne korenistá a silná a nemusí voňať každému. Má skvelú výdrž a podľa mňa unikátnu vôňu, ktorú ak Vás z nej nebude bolieť hlava budete zbožňovať! 

2, Freeman Facial Foaming cleanser – neviem, ako známa je značka Freeman na Slovensku ale podľa mňa ak od nej raz niečo skúsite budete skúšať ďalej a ďalej. Freeman má neuveriteľné peelingy a masky, ktoré rozpoznáte ľahko podľa výrazných vôní a balení. Trochu ma prekvapil obal tejto čistiacej peny pretože je podľa mňa pomerne nenápaditý ale nevadí. Hľadajte ich medzi maskami a peelingami avšak v spodných regáloch, na úrovni lýtok. Vždy sú strašne pozašívané a potom ich nikto nekupuje. Túto penu som si kúpila v akcii v Tescu a neľutujem. Má príjemnú, avšak pomerne jemnú ovocnú vôňu. Pleť pekne očistí, zbaví zvyškov make-upu a dokonca aj hydratuje. Používala som ju neustále takmer celý máj a pokračujem aj v júny.
 

3, Super gloss lesky- nevedela som, či ich sem dať alebo nie, lebo Vám neviem povedať, kde ich zoženiete. Mne ich kúpila mamina na trhu v Poľsku pričom jeden stál euro. Poľská kozmetika podľa mňa nemá konkurenciu a v pomere cena kvalita dostanete hotové zázraky. Strašne veľa ľudí na poľské výrobky a kvalitu nadáva ale z mojej osobnej skúsenosti nadávajú len tí, čo v Poľsku dokopy ani nikdy neboli. Tie padelky čo sa dovážajú na Slovensko môžu byť biednej kvality ale ja som nikdy nebola nespokojná s ničím čo som si v Poľsku kúpila. Ziaja, Ruby Rose a kopec ďalšej lacnej kozmetiky sú toho len dôkazom. Tieto lesky zoženiete aj v Bardejove a ja osobne si myslím, že aj v takých lacných socialistických drogériách. Dôvod, prečo o nich píšem je, že sú fenomenálne! Vôňajú ako cukríky a tú pigmentáciu môžete vidieť na fotke. Stačí prejsť jedenkrát po perách a máte krásnu výraznú farbu. Lesky navyše vôbec nevysušujú, akurát trochu lepia.

4, Posledné obľúbené výrobky zakončujem ako vždy jedlom. Nedalo mi nespomenúť acidko, pretože v mojom živote došlo k veľkému Acidko zlomu. 23 rokov som odmietala čo i len Acidko ovoňať a potom som ho raz z recesie ochutnala a neviem sa ho dojesť. Nielenže je neuveriteľne chutné (rozumej tie ochutené verzie, nie klasické bez príchute), ale je určite zdravšie ako nejaké Danone alebo Jogobella. Prospieva kultúram v brušku čo ja osobne veľmi oceňujem. Najradšej mám tieto 400ml nápoje, najmä malinová príchuť ale minulý týždeň som objavila tento čokoládový jogurt a to je iná mňamka!! Určite ochutnajte odhoďte predsudky (sú naozaj zbytočné, Acidko chutí presne ako všetky ostatné sladké nápoje alebo jogurty) a uvidíte ako si pochutnáte a prospejete aj Vášmu brušku!

Tak to boli moje minulo mesačné obľúbené výrobky, dúfam, že sa Vám páčili a teraz je rad na Vás. Máte niečo z mojich spomenutých? Poznáte niečo z toho? Páči sa Vám niečo? Aké boli Vaše obľúbené?
Previous
Next Post »

23 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
6. júna 2013, 11:01 delete

Ty si z BJ, alebo máš prehľad, čo sa u nás predáva? :)

Reply
avatar
6. júna 2013, 12:18 delete

Mám dobrý prehľad :) rada tam chodím :)

Reply
avatar
Runa Ars
AUTHOR
6. júna 2013, 12:20 delete

To Acidko bych si dala! Zbožňuju tyhle husté kefírové ochucené nápoje. :) Vůbec všechny mléčné a jogurtové, můžu se po nich utlouct. :)

Reply
avatar
6. júna 2013, 12:24 delete

Aj ja a sú super na zahnanie popoludňajšieho hladu :)

Reply
avatar
Petulkaaap
AUTHOR
6. júna 2013, 12:31 delete

Tak z těch tvých oblíbených výrobků neznám ani jeden, od Freemana znám akorát peeligny a masky, o pěně slyším poprvé. Voňavka a lesky vypadají skvěle :)

Reply
avatar
6. júna 2013, 12:33 delete

:)Mňa tá pena tiež prekvapila, ale keďže peelingy a masky mám rada tak som si ju zobrala a je super :) Voňavka je naozaj špecifická a na lesky nedám dopustiť :)

Reply
avatar
Lucieabadi
AUTHOR
6. júna 2013, 12:50 delete

Mě velmi zaujalo ten Freeman Facial Foaming cleanser, ale pochybuji že u nás v ČR ho budeme mít :(, nebo jsem si toho nikdy nevšimla.

Reply
avatar
6. júna 2013, 12:53 delete

Podľa mňa u Vás bude určite :) Vy máte všetkého viac a skôr :) len treba zaloviť v spodných regáloch :)

Reply
avatar
Myyna
AUTHOR
6. júna 2013, 13:43 delete

Zdá se, že Freeman trochu šidí český drogerkový trh, poněvadž tu pěnu teda rozhodně neznám :).

Reply
avatar
6. júna 2013, 13:58 delete

Fakt vážne? Tak to som naozaj úprimne veľmi prekvapená, povedala by som, že u Vás je už strašne dávno :) No zase na druhú stranu máte väčší výber masiek :)

Reply
avatar
Julie
AUTHOR
6. júna 2013, 13:59 delete

no s tými maskami od Freeman máš pravdu. Ja vlastním 2 a neviem si vybrať ktorá je lepšia :)

Reply
avatar
6. júna 2013, 14:06 delete

:) sú to naozaj nákazlivé výrobky :)

Reply
avatar
6. júna 2013, 17:02 delete

Freeman značku nepoznám ale rozhodne by som ju chcela vyskúšať:)

Reply
avatar
6. júna 2013, 17:41 delete

no acidko to mám rada aj ja :D a vanilkové najviac :D :D :D

Reply
avatar
Nikol
AUTHOR
6. júna 2013, 19:42 delete

Ty lesky vypadají moc pěkně :)

Reply
avatar
7. júna 2013, 16:09 delete

a sú naozaj výborné:)

Reply
avatar
7. júna 2013, 16:10 delete

Aj to je super :) škoda, že nerobia aj nápoje v čokoládovej, marhuľovej a slivkovej ako jogurty :)

Reply
avatar
7. júna 2013, 16:10 delete

Určite skús, nie je drahá ale je dosť kvalitná :)

Reply
avatar
annellie
AUTHOR
7. júna 2013, 21:30 delete

lesky majú veľmi pekné farby:)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. júna 2013, 21:30 delete

Ten jogurtík zbožňujem - brusnicový najsamnajviac :) DayByDay

Reply
avatar
8. júna 2013, 21:54 delete

Ten som si dnes kúpila v akcii:)) je super!

Reply
avatar
10. júna 2013, 18:12 delete

Acidko som si kupovala pravidelne, ale nejak som naň potom zabudla musím si ho kúpiť znova po dlhom čase a áno, malinové je úplne najlepšie :)

Reply
avatar