Čo mi došlo z Rings&Tings

Ako správny milovník bižutérie ani ja som nemohla odmietnuť spoluprácu s Rings&Tings a tak sa môžete dnes pozrieť čo pekného som dostala. Priznám sa, že som mala trochu strach, pretože viem, že veľa blogeriek podostávalo veľa lebkových vecí, ktoré síce sú štýlové a módne ale predsa len nie môj vkus. Tak či onak, brala som to tak, že dôjdu mi tri veci, jedna z nich určite bude pekná a tie, čo sa mi nebudú hodiť potešia vás v nejakej súťaži. 
Inak balíček došiel na zahraničný e-shop veľmi rýchlo, a páčilo sa mi, že veci boli oddelene zabalené a tým pádom sa nezamotali.
 Najviac ma potešil pekný prsteň v tvare mašle, ktorý určite vynosím. Mám rada veľké prstene podľa mňa dodajú outfitu šmrnc. Prsteň je nastavovateľný, čo je super pretože moje prsty nie sú zrovna najchudšie.

Druhou vecou bol jednoduchý biely náramok, ktorý som si pridala k svojim hodinkám a je pekným doplnkom k športovejším outfitom. 
 Treťou vecou je náhrdelník, ktorý som zahliadla vo viacerých obchodoch a dúfam, že sa niekomu z vás páči, pretože ho čoskoro uvidíte v nejakej súťaži.
Veci mi urobili veľkú radosť, ak by sa vám páčili nájdete ich na stránke http://www.ringsandtings.com/ , kde inak mňa osobne celkom zaujal pekný výber topánok. 

A čo Vy? Páčia sa vám aktuálne trendy - fúziky, okuliare, lebky? Či ste skôr taký ,,nudnejší" ako ja a idete s elegantnejšími kúskami?
Previous
Next Post »

22 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2013, 9:23 delete

Pěkné! :)

Zvu Vás na giveaway - http://thecompany-life.blogspot.cz/2013/09/giveaway-colorful-scarf.html

Reply
avatar
12. septembra 2013, 9:46 delete

Ahoj, nie som ktovie aký milovník bižu, no v podstate celkovo nerada nosím šperky pretože mi zavadzajú. Ale ten okuliarový náhrdelník sa mi páči je to pekné a vtipné. Ten náhrdelník nerozdávaj ale si ho nechaj, k tomu tričku je perfektný ;o)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2013, 11:36 delete

Fakt ten posledny si nechaj, ten je najlepsi :))

Reply
avatar
Janina
AUTHOR
12. septembra 2013, 11:47 delete

Aj mne sa ako tebe páčia viac elegantnejšie kúsky, preto prsteň vyhráva z týchto troch výrobkov na plnej čiare :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 12:11 delete

Prsteň je naozaj krásny! :) Ale páčia sa mi aj ostatné kúsky. Osobne mi tieto trendy typu fúzy, okuliare a lebky moc nesedia, teda lebky vôbec nie, čo sa týka fúzov a okuliarov, tak ako kedy. Hentaké okuliare by som si na oči nedala, vôbec sa mi nepáčia a tým, že ich má pomaly každá druhá sa mi to znechutilo ešte viac a vôbec, pripadá mi divné nosiť okuliare bez skiel, prípadne len s nejakým plastom (nosím, alebo skôr mala by som nosiť normálne dioptrické a tým pádom by som si hentaké ani so sklami nekúpila), pri okuliaroch volím tým pádom niečo univerzálne, čo sa hodí ku všetkému :) Na druhej strane, ten náhrdelník sa mi celkom páči a to isté aj s fúzmi. Na náhrdelníku by som to ešte zvládla, ale tiež mi to nie je úplne po chuti. Niežeby som bola nejaká konzervatívna alebo podobne, mám rada takéto výraznejšie doplnky, ktoré oživia, ale konkrétne tieto "trendy" mi nie sú moc po chuti a to, čo sa mi nepáči proste nenosím. Trendy-netrendy :)

http://eldormovitz.blogspot.sk

Reply
avatar
Pampeliska
AUTHOR
12. septembra 2013, 13:26 delete

Fúziky, okuliare nemusím. Stačia mi moje dioptrické, aj tie nosím len doma. Von len, keď je to nutné. Mašličky by som nejak prežila. A lebky milujem. Lebky, krížiky na všetkom. Teda teraz už tak s mierom, zase na všetkom ich mať nemusím :)

Reply
avatar
Lia Crystal
AUTHOR
12. septembra 2013, 16:26 delete

Ten prsteň je naozaj krásny. :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:28 delete

Ďakujem aj mne sa páčia :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:28 delete

Aj podľa mňa :) zrovna dnes som ho mala :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:30 delete

S okuliarmi som na tom rovnako, mám ich do diaľky ale stále sa akosi tvárim, že ich nepotrebujem, len na pozeranie telky a v kine :) No uvidíme, možno nabudúce budú lebky a poteším v nejakej súťaži :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:32 delete

Ja som tiež moc nepochopila tento trend nosenia okuliarov keď to človek nepotrebuje. Každý kto ich nosiť musí to podľa mňa nechápe, lebo je to niečo otravné a nie niečo čo treba nosiť ako ,,štýl". Prsteň je super z toho sa teším naozaj moc moc, veď aj teraz ho mám na sebe :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:32 delete

Súhlasím :) ten je super taký rozkošnícky :)

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:33 delete

Nie nie, ak sa ti páči tak sleduj blog aby si sa zapojila do giveaway :))

Reply
avatar
12. septembra 2013, 19:33 delete

Vážne nemáš rada bižu ani šperky? Juj to ja som ako straka :)

Reply
avatar
xoxopatty
AUTHOR
12. septembra 2013, 20:15 delete

ten prstienok sa mi asi najviac páči, pretože na mašličky som tak trochu " uchyl" :DD

Reply
avatar
13. septembra 2013, 8:37 delete

No tak to zas aby sme si rozumeli pravé šperky mám veľmi rada taký diamantový prsteň, alebo briliantové náušnice to by som si veru dala povedať :o))))))))))

Reply
avatar
13. septembra 2013, 15:17 delete

ten prstýnek se mi líbí nejvíc ♥

Once Upon a Time

Reply
avatar
13. septembra 2013, 18:34 delete

Mě se nejvíc líbí mašličkový prstýnek, ten je opravdu roztomilý.

Just be yourself by Petra

Reply
avatar
15. septembra 2013, 12:42 delete

ten náhrdelník j super :) ja mám podobný v ružovej

Pozývam ťa na moju GIVEAWAY - Rexona dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar