Aj Vám je tak nanič? :/


Všade sú všetci na okolo chorý a mňa ide z toho roztrhnúť. Dnes už cítim aj ja plný nos  a bolí ma hlava, takže vidím to tak, že to bude nedeľa ako má byť a môžem ležať v posteli. Aspoň, že ju mám super veľkú a pohodlnú. Včera som rozmýšľala o čom budem dnes písať a chcela som, aby to bolo niečo líčiace, ale nevedela som čo. A teraz, ako mám plný nos a fakt sa necítim dobre mi hneď svitlo- že to bude o trikoch, ako zamaskovať, keď je Vám fakt zle a chcete aj tak vyzerať super. Kozmetika je pochopiteľne základ, ak sa necítite dobre ťažko to prebijete kúzelnou osobnosťou.


1, U mňa je jednoznačne v takýchto momentoch základom kvalitný základ. Ak máte nádchu, alebo Vám hocijako nie je dobre je veľká šanca, že si nejako budete zotierať make-up. Či už vreckovou, keď Vám bude kvapkať z nosa, alebo rukou keď si budete podopierať unavenú hlavu. Preto si ráno dajte záležať na pleťovom kréme a potom aj podkladovej báze, nech make-up dlho vydrží.


2, Následne make-up, ak je Vám zle BB,CC a iné abecedné prípravky sú podľa mňa zbytočné a chce to kvalitný, dlhotrvajúce a hlavne krycí make-up. Inšpiráciu na dobrý make-up ste u mňa mali aj tento týždeň, ale je na Vás, aký make-up Vám vyhovuje. Ak doma krycí make-up nemáte, nevadí, môžete použiť korektor, ktorý pomôže zakryť čo je potrebné.

3, Ak hovoríme o korektore ten je fakt nevyhnutný. Či už ako pomôcka na zakrytie vyrážok alebo ako nevyhnutnosť na prekrytie kruhov pod očami. Vždy je super ak môžete použiť zvlášť korektor a zvlášť rozjasňovač s korektorom, ktorý očiam dodá nielen zakrytie kruhov pod očami ale aj krajší, rozjasnenejší pohľad.


4, Ďalšia vec, ktorá by nám nemala chýbať sú líčka. Posledné, čo chceme je vyzerať ako zombie a preto sa naozaj oplatí líčka nevynechať. Ideálne sú nejaké prirodzené, ktoré Vám dodajú šmrnc do tváre. Asi by som preferovala skôr matné, nakoľko rozjasňovače sú síce fajn pomocníci, ale netreba to siliť. Ak Vám je zle úplne postačí, ak zakryjete, čo je treba.5, V neposlednom rade sa hodí mať riasenku. Oči treba otvoriť a dodať im nejaký výraz. Ak je Vám zle môžete mať lesklé, unavené oči a trochu nadvihnutia a dodania farby im môže len a len pomôcť.
6, Ako poslednú vec odporúčam upraviť si pery. Rúž dolaďte k oblečeniu a dobre je dať si taký, ktorý Vám dodá možno trochu sebavedomia- keď sa na seba pozriete v škole či v robote v zrkadle budete sa cítiť aspoň o stotinu lepšie.
Toľko mojich trikov, ktoré aplikujem pravdepodobne hneď zajtra do roboty.


A čo Vy a jesenné chrípky? Vyhýbajú sa Vám? Ako ich maskujete?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
28. septembra 2014, 11:52 delete

Strašně moc lidí kolem mě je nemocných, já se jen modlím, abych nic nechytla :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
28. septembra 2014, 12:14 delete

Já se naštěstí zatím držím. Můj byl nemocný minulý a předminulý týden. No naštěstí jsem to nechytla :)

http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/09/rasenkova-giveaway-insta-post-3.html

Reply
avatar
28. septembra 2014, 12:40 delete

to máš riadne šťastie ja to od toho môjho vždy chytím :(

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
28. septembra 2014, 12:45 delete

Áno všetci sú chorí, keď si to tak vezmem tak tiež niesom úplne zdravá už skoro mesiac, môj hlas si niekde poletuje a nie a nie sa vrátiť... Hlavne nech rýchlo vyzdravieš, z vlastnej skúsenosti viem, že chodiť chorá do práce neni med lízať...

Reply
avatar
28. septembra 2014, 13:13 delete

presne presne :( nejako to budem musieť zajtra prežiť a dúfať,že to čo najskôr prejde :/

Reply
avatar
Daily Styles
AUTHOR
28. septembra 2014, 13:38 delete

Já byla nemocná už před 2 týdny :) A dobrý tip na zamaskování

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
28. septembra 2014, 15:19 delete

Mne sa tiež jesenná chrípko-nádcha nikdy nevyhne, ale tento rok som dúfala, že sa objaví neskôr. Ale už cítim, že o chvíľku budem pekne chorá. Dúfam, že to do soboty prejde :) predsa len... chorá nevesta? :D

Reply
avatar
28. septembra 2014, 15:44 delete

Este by som doplnila, ze usmrkany nos treba natierat kremom, aby sa nezosuchala koza a na pery skor balzam ako ruz, tie moje su vzdy dopukane a bolave. Na oci davam vzdy okuliare, ktory ten lesk skryju a na licka nedam dopustit, to je alfa a omega zdraveho vzhladu

Reply
avatar