Sensibio Tolerance Plus


Asi pred pol rokom som od Biodermy dostala na testovanie ich vtedajšiu novinku Sensibio Tolerance Plus. Výrobku som sa síce veľmi potešila, ale nakoľko som mala rozpoužívané krémiky na rad sa dostal až pred pár týždňami. Používané krémiky sa mi bohužiaľ minuli, tak som sa na druhú stranu potešila, že konečne môžem vyskúšať tento zázrak. So Sensibia som mala doteraz Sensibio Legere, ktorý mi vtedy výborne sadol, tak som bola zvedavá, aké výsledky prinesie Tolerance. 


 Krém je určený pre citlivú a netolerantnú pokožku (napr.alergici) a mal by znižovať pnutie pokožky a dodávať pleti potrebnú hydratáciu. Tak ako všetky (okrem Matriciane) Bioderma krémy aj tento sa používa aj ráno aj večer a je určený ako pre ženy tak aj pre mužov. Ak používate rovnaký krém ráno a večer je to praktické ak cestujete, či celkovo z hľadiska šetrenia miesta, ale majte potom na mysli to, že sa rýchlejšie míňa.


Čo sa týka krému, čo ma prekvapilo (a nepotešilo) bolo, že krém má veľmi ľahkú ba priam miestami až penovú konzistenciu. Dosť som sa bála, či mi bude stačiť takáto hydratácia najmä teraz na zimu, ale čuduj sa svet áno. Opäť sa ukázalo, že krém nemusí byť hutný na to, aby hydratoval a to tu presne platí. Na pokožku používam dve pumpičky, ktoré mi úplne stačia na tvár a krk. Krém sa veľmi rýchlo vpije a tým, že je veľmi riedky sa tiež veľmi ľahko a rýchlo nanáša.
Po zaschnutí je pokožka vyhladená a krásne na ňu chytá make-up. Pokožka celý deň vôbec nepne, a nie je citlivá ani keď vonku mrzne či fúka. Krém je neparfumovaný a ako všetky ostatné hypoalergénny. Veľkosť krému je 40ml a cenovo sa pohybuje okolo 14 € (viac info na www.bioderma.com)

Ja som teda v konečnom dôsledku veľmi spokojná a viem si predstaviť tento krém používať aj celý rok, pretože tá ľahká konzistencia v kombinácii so super hydratáciou je naozaj výborná.

A čo vy? Aký krém momentálne používate? Máte radi hutné či riedke krémy?

Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Nelly
AUTHOR
9. februára 2015, 16:01 delete

Takový typ krému jsem přesně hledala, ještě si počkat na nějákou pěknou akci a bude můj :D bioderma krémy prostě umí, ať si říká kdo chce co chce :)

Reply
avatar
Veronica
AUTHOR
9. februára 2015, 18:57 delete

Ach ja som ešte biodermu nemala vôbec, ale vidím, že ako značka má naozaj úspech :)

Reply
avatar
9. februára 2015, 20:05 delete

u mňa v rodine veru má :)

Reply
avatar
9. februára 2015, 20:52 delete

Mám tento krémik od teba z výhry, ale ešte som ho neotvárala lebo musím spotrebovať to, čo už mám rozpoužívané, no po tvojej recenzií neviem, či ho hneď zajtra nevyskúšam, vyzerá byť skvelý a presne taký teraz potrebujem :)

Reply
avatar
10. februára 2015, 18:03 delete

Ja momentálne používam krém z rady Atoderm nutritive a vyhovuje mi zatiaľ :)

MORE than FASHION

Reply
avatar
10. februára 2015, 18:54 delete

Radšej pekne dopoužívaj čo máš, on si ťa počká :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. júna 2015, 19:59 delete

Ja ho mam a je supeeer
Bianca a btw. kde žiješ keď pises ze ide zima?

Reply
avatar