Nuxe Huile Prodigieuse


Či si to chcem priznať alebo nie, pravda asi je, že ma reklamy ovplyvňujú viac akoby som chcela. Značka Nuxe sa v mojom povedomí vyvíjala pomerne zvláštne – od averzie (bože to teraz bude všade), po mierny záujem (hm suchý olej) až po seriózny záujem- to chcem! Čo ma zaujalo z Nuxe asi najviac bol suchý olej Huile Prodigieuse, ktorý je už nejaký ten čas v novinách popisovaný ako prelomový výrobok. Je to multifunkčný olej, ktorý môžete použiť na vlasy, pleť a telo pričom olej by mal pokožku krásne hydratovať, dodať jej vitamíny, zlepšiť farbu a vlasom lesk.


Nakoľko mám doma pomerne veľa olejov a nevedela som, koľko pravdy je na reklame a marketingu na tento výrobok a aký je naozaj v skutočnosti. Nebola som teda úplne nadšená z toho, že by som si ho mala hneď kúpiť. V momente, kedy som bola už fakt nalomená na jeho kúpu som sedela v kuchynke s kolegyňou, ktorá sním nebola vôbec ale že vôbec spokojná. To ma celkom prekvapilo, nakoľko má daná kolegyňa fakt dobrý kozmetický vkus a dovtedy som nikde zlú recenziu v podstate nevidela ani nečítala. Čo ma však potešilo bolo, že kolegyňa mi ponúkla, že mi olej donesie, nech si ho vyskúšam sama. No odolajte takej ponuke!


Nakoľko má olej striekací aplikátor nanáša sa fakt jednoducho a pohodlne. Navyše strieka pomerne nahusto a na širokú plochu, čo je fakt praktické. S pár strekmi máte natreté celé telo a aj vlasy. Olej má veľmi výraznú vôňu, ktorú si podľa mňa buď obľúbite, alebo ju budete neznášať. Ja som sa do nej zamilovala na prvé ovoňanie – je to krásna silná kvetinová vôňa (mne pripomína hyacint a orgován), ktorá vydrží na tele fakt dlho. Ak si olej nastriekate do vlasov, prebije vám aj voňavku, takže odporúčam buď olej alebo parfém. Olej sa vsiaka neskutočne rýchlo, čo je fakt pohodlné a praktické.


Ak by som mala zhrnúť nejaký názor na neho – hydratácia je podľa mňa normálna, nič extra, taká ako má hocijaký iný výrobok. Čo sa týka jeho použitia vo vlasoch – ten lesk ako aj hydratácia je fakt super a neskutočne sa mi páči. Čo sú jeho hlavné klady sú jeho vôňa, ktorá je z môjho pohľadu fakt luxusná a dlho vydrží. Oceňujem praktickú aplikáciu a tiež rýchlosť schnutia.

V konečnom dôsledku je to podľa mňa pekná luxusná  záležitosť bez ktorej síce prežijete alebo urobí vám doma radosť.

A čo Vy a Nuxe? Oslovila vás táto značka? Skúšali ste niečo? Láka vás niečo?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
7. februára 2015, 14:34 delete

mám od nich balzam na pery, ale tento olej chcem už dlho vyskúšať :) keď sa minú zásoby určite zainvestujem

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
7. februára 2015, 17:21 delete

Zatiaľ som ešte olej neskúšala, ale v tomto prípade na mňa asi zafunguje blogový boom a nechám sa zlákať :-)

Reply
avatar
7. februára 2015, 17:52 delete

Ja odporúčam je to taka pekná luxusná záležitosť :)

Reply
avatar
7. februára 2015, 17:53 delete

Hlavne ho skus predtým niekde ovonat :)

Reply
avatar
7. februára 2015, 18:37 delete

Mám- ja ho používam na pleť v noci.:) Musím sa priznať, mne voňavku neprebíja, pretože som si kúpila Nuxe parfém v rovnakej vôni a som nadšenááá!:))
filozofiaženskejkrásy

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
7. februára 2015, 22:34 delete

Zatim jsem nic od teto znacky nezkousela ani me nic nejak nezaujalo, no po tve recenzi me tento olej docela zajima :-)

Reply
avatar
8. februára 2015, 14:58 delete

podľa mňa je to fakt taká luxusná záležitosť, bez ktorej síce prežiješ ale na poličke poteší :)

Reply
avatar
8. februára 2015, 19:34 delete

Já měla pár vzorků krémů, no ale že by se stal zázrak, to ani ne. Možná by to chtělo na nějaké výsledky celé balení. Uvidíme. Olej mě nějak nezaujal, tedy myslím z těch stovek recenzí .)

Reply
avatar
11. februára 2015, 13:40 delete

ja som tento olej dostala...dala som mu šancu až dvakrát, a oba razy spôsobil to isté...strašne sa mi po ňom začali vyhadzovať malé vyrážky po celom tele...mám ešte asi tretinu flaštičky...ak má niekto záujem (z BA) rada ho darujem a posuniem niekomu komu sa páči, alebo ho chce skúsiť :)

Reply
avatar
Maral Alto
AUTHOR
2. mája 2018, 9:50 delete

Great event! I like your nuxe pictures.

Reply
avatar