Olive Leaf


Ako ste si mohli všimnúť na mojom blogu som v olivovej nálade. Neviem, nejako sa mi zapáčili tieto čisté, citrusové vône a keď vám poviem pikošku o tomto bude sa páčiť aj vám. Tento umývací olej je úplne super vecička, ktorá sa za pár eúr (okolo 5,5€) vyrovná omnoho drahším olejovým konkurentom. Olej obsahuje výťažok z olivových listov a esenciu z olivového oleja čo ho robí ideálnym pre použitie nielen na telo ale aj na pleť. Ak máte suchú a citlivú pokožku bude sa vám neskutočne páčiť, pretože to premastenie pocítite hneď,už počas umývania.


Ja teraz v zime používam skoro stále telové a pleťové oleje, pretože mám pokožku suchú ako korytnačka. Nie je to žiaden problém, len si pokožka vyžaduje viac starostlivosti. A to je práve super na umývacích olejoch, že vám z nej trochu uberú - mne zvyčajne stačí použiť len umývací olej a potom sa nemusím krémovať. A tak to striedam - jeden deň olej, jeden deň krém. Možno by som kľudne prežila čisto na umývacích olejoch, ale takto mi to pekne vyhovuje. 


Inak tento olej sa dá použiť aj ako sprchový aj do kúpeľa - záleží od vás, čo vám viac vyhovuje!


Vďaka oleju ju pokožka krásne hydratovaná, nepne ani nesvrbí, a to že pekne vonia je už len pekný dodatok.

Inak už len posledných 6 dní do konca 6 ročnej GA tak ak ste sa ešte nezapojili nezabudnite to urobiť tu, tu alebo tu :)

A čo vy? Pôsobí na vás nejako zima alebo chladné počasie?

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Wikira
AUTHOR
19. novembra 2015, 14:40 delete

Odličovací oleje mám ráda. V zimě mi pleť vysychá, takže tohle je ideální. V poslední době koukám, že Ziaja má dost super věcí

Reply
avatar
Evča Dubová
AUTHOR
19. novembra 2015, 17:41 delete

Já tedy nedám dopustit na classic micelárku Bioderma, ale produkt vypadá zajímavě :)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
19. novembra 2015, 20:39 delete

Odličovací oleje mi přijdou jako fakt super věc hlavně pro suchou pleť. Já bohužel od Ziaji ještě nic neměla, ale snad se to brzy změní :) -L

Reply
avatar
20. novembra 2015, 19:21 delete

má a priam nekončiace množstvo :)

Reply
avatar