Bottega Veneta


Tento parfém je príkladom toho, že keď niečo naozaj chcete vesmír vám to donesie! Bottega Veneta bola na mojom wishliste roky (kto sleduje môj blog určite ju tu nejedenkrát videl), a minulý mesiac mi ju doniesla kolegyňa, pretože jej nevoňala. Tak to som si povedala wow! Urobila mi neskutočnú radosť a tak sa teda teším, že vám ju po rokoch môžem konečne zrecenzovať.


Presne si pamätám, kedy som ju prvýkrát ovoňala (na letisku) a povedala som si, že wow konečne nejaká ,,iná" vôňa. Ak ste Bottegu ešte nevoňali, určite to urobte a verím, že prekvapí aj vás. Veľmi ťažko sa opisuje, pretože nezapadá akoby do žiadnej kategórie. Nie je ani sladká, ani svieža, ani ťažká, ani citrusová ani ľahká. Je iná. Bol to prvým parfém tejto značky a myslím si, že s lepším ani nemohli začať. Aby ste však aspoň trochu vedeli, v ktorej kategórií vôní hľadať je to akoby púdrová vôňa, len silnejšia a výraznejšia. V zložení nájdete bergamot, korenie, jazmín, mach a pačuli. Ja mám rada najmä tú prvotnú intenzívnu časť, takže si ju prestriekavam asi každé tri hodiny - vtedy je podľa mňa najkrajšia, najvýraznejšia.Páči sa mi ako sa výrobca vyhral aj s balením, je jednoduché a elegantné zároveň. Hrubé sklo, ktoré má na vrchnáku koži a na spodku flakónu pekný brus. Sú to detaily, ktoré robia parfém ešte luxusnejším.

Ak chcete trochu vybočiť z vašich klasických parfémov určite vyskúšajte, je to jedným slovom krása! A ozaj, kedy inokedy ako teraz pred Vianocami? :))

A čo vy? Voňali ste ju? Páči sa vám? Už sa vám stalo, že ste si niečo veľmi želali a došlo to k vám? Čo to bolo?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
1. decembra 2015, 8:38 delete

Bottega je krasna, zial s mojou chemiou si az tak nesadla, ale kolegyna nou vonia a na nej ma teda neomrzi :)

Reply
avatar
1. decembra 2015, 8:44 delete

Bottega Veneta parfém používam už roky, od začiatku čo k nám prišla do Fann. Voňala som ju prvý raz v časáku a bola INÁ !!!
S mojou chémiou sa majú spolu dobre a je to moja naj vôňa úplne. Nenazvala by som ju pudrovou, skôr kožennou. Cítim aj iné ženy keď ju majú, našťastie nie príliš často, vadilo by mi ak by som ju cítila z každej druhej.
Používam ju od jesene do jari, cez leto som jej neverná s inými vôňami.
Pre mňa THE BEST !!!

Reply
avatar
1. decembra 2015, 9:41 delete

já z ní cítím kůži :) dlouho byla na mém wishlistu, ale vždycky zatím vyhrál další Chanel :) Tak snad to ještě letos stihnu.
vánoční soutěž s Elega o kabelku

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
2. decembra 2015, 22:32 delete

tiez som ten parfem strasne dlho chcela a zhruba mesiac som hrdou majitelkou :D krasna vona, taka ina, ako sme sa vsetky zhodli :)

Reply
avatar
5. decembra 2015, 11:50 delete

úplne presne si popísala moje pocity :) no je to dokonalosť :)

Reply
avatar
5. decembra 2015, 11:51 delete

tak to je veru veľká konkurencia :)

Reply
avatar
5. decembra 2015, 11:51 delete

jj presne, nedá sa porovnať so žiadnou inou:)

Reply
avatar