Na každý deň do školy či roboty


Aj keď majú posledné roky prevahu v mojej kozmetickej zbierke viac rúže, ešte stále sa stane, že sem tam pribudne nejaký lesk. Ak sa tak stane, tak si však musím byť istá, že takú farbu reálne využijem a nie, že to bude 15 ďalší ružový do zbierky. Takou farbou, ktorá mi presne tak sadla je 012 Sweet Wood od Astoru. Dôvod, prečo som pachtila po takejto nude béžovej je, že v poslednej dobe pomerne často nosím nude rúže, ktoré sú veľmi často matné a rada by som im dodala trochu lesku, či šmrncu navyše. Doma mám asi 5 nude rúžov a z toho je len jeden lesklý a rada by som predišla rannej panike, keď zrovna ten jeden neviem nikde nájsť.


Od Astoru som inak lesk ešte tuším ani nemala, tak som bola zvedavá aký bude. Balenie pôsobí veľmi robustne a veľko  - čomu sa ani nedivím, keďže lesk má netradičných 8ml. Pozerala som si doma lesky a väčšina z nich má 6ml či dokonca 4,5ml. Netrúfam si povedať, koľko bude trvať kým miniem tento - uvidíme spoločne :)


Okrem veľkého balenia na ňom nie je v podstate nič iné netradičné. Lesk má pomerne klasický aplikátor - hubičkovitý, jemne skosený na konci. Lesk sa s ním nanáša dobre a rovnomerne. Čo sa týka samotnej farby - je presne taká, v akú som dúfala. Lesk má jemné zafarbenie a buď dodá trošku farby vaším perám alebo pekne vyzdvihne farbu vášho rúžu. Tým, že tá farba pomerne jemná nebála by som sa ani farieb ako Fruity Kiss alebo Love Appeal - myslím si, že budú pekné na leto, a pochybujem, že budú krikľavé.Lesk vydrží na perách asi hodinku a pol a potom je potrebné pretrieť ho. Tiež taká klasika, no nie?


V závere by som ho zhrnula asi tak, že ak používate lesky tento môže byť veľmi dobrým spoločníkom na každý deň. Má jemnejšie sfarbenie, čo oceníte, ak nemáte radi krikľavé farby. Okrem toho nelepí (čo ocení každý) a má fakt veľkú veľkosť. Cenovo sa pohybuje na http://www.parfemy-elnino.sk/
okolo troch eúr, a za tú cenu naozaj stojí. Ak budete mať jeden deň Essence za 2,5€ a druhý deň tento o 0,5€ drahší uvidíte, že je v nich fakt rozdiel.

A čo vy? Kto víťazí lesky či rúže? 


 

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
26. februára 2016, 8:58 delete

Má krásnu farbu, presne takú teraz na pery zháňam :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
26. februára 2016, 14:50 delete

V poslední době lesky moc nepoužívám, spíše rtěnky, ale tento vypadá moc dobře. :) Obzvlášť se mi líbí barva.

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. februára 2016, 22:15 delete

kedy bude dalsie video?

Reply
avatar
27. februára 2016, 22:27 delete

veď to! Tá je fakt super!

Reply
avatar
27. februára 2016, 22:27 delete

tak som rada, že som poradila:)

Reply
avatar