Nech žijú drogérie!Bude to možno znieť hnusne, ale vždy keď som v tzv. vlasovom limbu trochu poľavím vo svojej starostlivosti. Vlasové limbo je pre mňa obdobie, kedy viem, že o pár týždňov pôjdem ku kaderníčke a hovorím si, že aj tak mi vlasy skráti a aj tak sa mi o ne potom postará lepšie. Takže je to čas, kedy trochu poľavujem na vlasových zábaloch, žehlím ich každý druhý deň a akosi mi vadí menej keď sú suché. V tomto období výrobky na farbené vlasy zamieňam za výrobky pre poškodené vlasy - a tak sa mi na poličku dostali aj tieto od Nivei - Repair& Targeted care.


Ak ste túto edíciu ešte nevideli, nemusíte byť smutné je to novinka, ktorá prišla na trh len pred nedávnom. Výrobky sú určené pre poškodené vlasy, ktoré potrebujú ochrániť a ich najväčšou výhodou by malo byť, že obsahujú formulu, ktorá nájde tú ,,poškodenú" časť vlasu a zameria sa na ňu. U mňa by to nemal byť problém - stačí sa sústrediť na spodných 20 centimetrov :))

Šampón má klasickú šampónovú konzistenciu a oceňujem, že pení veľmi dobre a netreba ho vôbec veľa. Určite vás zaujíma vôňa - a tu poteším milovníčky čistých, šampónových vôní. Žiadna tutti frutti olympiáda sa nekoná, šampón si drží čistú Niveácku tradíciu.


Čo ma zaujalo viac ako šampón je samotný kondicionér. Povedala by som, že hustotou môže kľudne konkurovať aj maskám na vlasy. Je naozaj veľmi príjemne hustý a vlasom dodáva pocit masky. Vôňa je taká istá ako pri šampóne, akurát tu mi možno trochu viac preráža tá ,,niveáčtina". Ja ju zbožňujem, takže za mňa palec hore.
Poďme ešte trochu k tým funkciám, pretože kondicionér určite patrí k drogériovej topke. Vlasy sú po jeho použití krásne hebké a hlavne ROZČESATEĽNÉ! Okrem toho, že ja k svojim vlasom pristupujem ako keby boli v limbe, nemyslite si - oni mi to radi vrátia. V poslednej dobe mám ráno potrebu vstávať skôr aby som tie liány mohla rozčesať. A s týmto kondicionérom som prvé dva dni na tom úplne dobre! Vlasy sú lesklé, hebké a naozaj idú rozčesať. 
A nezabudnite na to najlepšie - je to kondicionér - takže nanesiete, vmasírujete a umývate! Žiadne 10 minútové čakačky nie sú potrebné!


Asi prvýkrát som rada, že ma toto moje limbo priviedlo k tejto super Nivea dvojici. Ich výrobky na vlasy mám síce rada dlhodobo, ale tieto fakt predčili očakávania.

A čo vy? Aj vy sa k svojim vlasom správate menej šetrne keď viete, že čas kaderníčky sa blíži? Ako často chodíte ku kaderníčke? Mali ste niekedy v poslednej dobe nejaký Nivea produkt na vlasy?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
15. februára 2016, 15:45 delete

Tento šampón zaujal aj mna :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
15. februára 2016, 19:49 delete

Ja mam presne ten isty a je naozaj velmi dobry - ani by som necakala ako :)

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
16. februára 2016, 10:53 delete

ja sa o moju korunu krásy musím starať stále, lebo chodím ku kaderníčke dva, max trikrát do roka :D rastú mi totiž hrozne pomaličky a je mi ľúto ich ešte aj strihať :D ale potom tak pred strihaním aj vyzerajú :( a ak máš v ba nejakú dobrú kaderníčku, ktorá nezruinuje moju študentskú peňaženku, môžeš poradiť ;)

Reply
avatar
16. februára 2016, 22:02 delete

je to naozaj drogériová topka :)

Reply
avatar
16. februára 2016, 22:04 delete

Mne našťastie (klop klop klop) rastú strašne rýchlo, preto mi ani pár týždňov nejakého záškodníctva až tak nevadí, lebo keď sa ostrihajú ochvíľu sú späť :) V BA mám super kaderníčku, ale bohužiaľ extrémne ruinujúcu peňaženku (aj pracujúcich :/ Ak by si však chcela kvalitnú babu napíš mi email posuniem kontakt :)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
17. februára 2016, 17:56 delete

Naštěstí vlasy poškozené, takže se o tohle tak starat nemusím, ale věřím, že produkty jsou fajn :) -L

Reply
avatar